Kā zibens spēriens no skaidrām debesīm…

- 16.Oktobris, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Tas ir pirmais iespaids, izlasot rakstu «SIA Saimniecība 24 nenorēķinās ar pakalpojumu sniedzējiem, atstājot iedzīvotājus par parādu ķīlniekiem» (valmieraszinas.lv, 09.10.2020.) un noskatoties ReTV sižetu «Simtiem iedzīvotāju Valmierā neziņā, vai paliks bez ūdens» (12.10.2020.).

Ziņa ir, nepārspīlējot, šokējoša. Prātam neaptverama. Proti, 11 daudzdzīvokļu dzīvojamo namu (8 Valmierā un 3 Valmiermuižā) pārvaldniece – SIA Saimniecība 24 – nav nokārtojusi saistības ar SIA Valmieras ūdens par dzīvojamos namos saņemtajiem komunālajiem pakalpojumiem, un šo parādu summa pārsniedz 100 000 eiro.

Uz dzīvojamo māju ārdurvīm izlīmēti Valmieras ūdens brīdinājumi – ja parādsaistības netiks nokārtotas, uzņēmumam ir tiesības pārtraukt pakalpojumu sniegšanu. Kā Saimniecība 24 līdz tam nonākusi? Kāpēc Valmieras ūdens ir bijis tik pretimnākošs šim māju apsaimniekotājam un nav iedomājies brīdināt iedzīvotājus jau tad, kad parādu summas sasniegušas  vismaz desmitkārt mazākus apmērus, nekā tie ir tagad? Jautājumu pašlaik ir daudz, un to ir krietni vairāk nekā atbilžu.

Valmierā un tās apkaimē ne Saimniecība 24, ne tās valdes loceklis Dzintars Krauklis nav svešinieki, caurbraucēji vai garāmgājēji. Bez vairāku dzīvojamo māju apsaimniekošanas, vairāku namu siltināšanas un tās rezultātā arī šo namu ārējā izskata uzlabošanas šī SIA bijusi pamanāma arī saistībā ar lielākiem un mazākiem iepirkumiem un pasūtījumiem Valmierā un tās apkaimes novados. Ir arī, piemēram, veikusi futbola stadiona pārbūvi pie Vidzemes Olimpiskā centra.

Ekrānšāviņš no ReTV


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Janka - 17.Oktobris, 2020 - 17:46

Labi paspēlēja Jokerī!!!!

Ansis - 17.Oktobris, 2020 - 17:51

Nez cik būvmateriālus nospēra katolu baznicas renovācijas laikā, savu māju Kocēnu novadä nosiltināja... visi celi ved uz Romu... Roka, roku mazgā.... kā savādāk izskaidrot , tik ilgu zagšanas piesegšanu.

Pievienot komentāru