Kad Burtnieks "vārās"

Kā jau bija solīts, aizvadītajā sestdienā un svētdienā Burtniekā dominēja nevis zandartu ķērāji, bet sportiski ļaudis dažādā vecumā ar dažādiem peldamrīkiem. Visnopietnākais tusiņš jau trešo gadu pēc kārtas notiekošajā pasākumā Burtnieks vārās, protams, bija vindsērfinga cienītājiem, taču viņi saviem maršrutiem ceļavēju meklēja nevis Burtnieku ciemata krastā, bet gan tajā ezera galā, kur Rūjas sēris, Raga sēris un Raga kakts, jo vismaz sestdien tieši šo Burtnieka akvatoriju par vējdēļiem piemērotāko bija atzinis Baltijas Kausa 2020 galvenais tiesnesis no vēju pilsētas Liepājas.

Raugoties no Burtnieku centra kanāla, kur notika visas pārējās ūdens vagošanas lietas, pamalē varēja samanīt veselu buru mežu!

Burtnieks pabija pasākumā sestdienas pašā viducī, kad pilnā sparā šajā ezera malā dažādās distancēs, ar dažādu inventāru un dažādu varēšanu sacentās Burtnieku SUP festivāla dalībnieki gan sporta, gan tautas klasē. Laiku pa laikam pa kādam selgā laidās arī vējdēļu dīdītāji. 

Par pirmajiem iespaidiem sacensību dienā pastāstīja galvenais organizators Arnis Seņkāns: «Kopējais dalībnieku skaits mums šodien ir pāri simtam. Kas mani īpaši priecē – šogad ir ļoti daudz burātāju! Ļoti daudz jauniešu, kuplā skaitā atbraukuši arī lietuviešu un igauņi. 

VAR UN VAJAG VĒL LABĀK! Tā Burtnieka piedāvāto aktīvās atpūtas pakalpojumu klāstu vērtē Arnis Seņkāns no Vidzemes laivām.  


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru