Ķiplokmaizei – «Novada Garšas» sudrabs!

- 13.Oktobris, 2021
Ekonomika
Laikrakstā

Jau informējām, ka oktobra sākumā Rīgā, Hanzas peronā, LLKC organizētajā tradicionālajā «Novada Garšas” pasākumā – pārtikas produktu kvalitātes konkursā – starp 175 žūrijas vērtēšanai iesniegtajiem produktiem kuplā skaitā bija pārstāvēti arī Ziemeļvidzemes uzņēmēju ražojumi. Pamanīti un augstu novērtēti! 

To vidū arī Smiltenes novada Launkalnes pagasta zemnieku saimniecība «Buliņi», kas savā kategorijā par rupjmaizi ar ķiploku saņēma sudraba godalgu.

«Liesmā» par z/s «Buliņi» esam jau rakstījuši vairākkārt, jo šī saimniecība ar savām pēc senām receptēm ceptajām rupjmaizēm ir bieži sastopama arī mūspuses tradicionālajos svētkos un gadatirgos kā Valmiermuižā, tā arī Valmierā.

Un katru reizi tieši šīs saimniecības mākslinieciski noformētais tirdzniecības stends un tā atraktīvā, allaž košā tirgotāja, maizes cepēja, kā arī saimniecības populārā Maizes muzeja un kafejnīcas «Kukaburra» viesmīle BENITA KRIEĶE uz kopējā tirgus fona ir īpaši pamanāma ne tikai efektīgā izskata, bet arī laipnības un viesmīlības dēļ. Izņēmums nebija arī aizvadītās nedēļas izskaņā Valmierā notikušais Simjūda gadatirgus, kur Benita ikvienu tirgus apmeklētāju cienāja un iepazīstināja ar saimniecībā tapušo jaunāko produkciju. 

ATRAKTĪVA. Kā allaž tirgos tieši tā savus potenciālos pircējus sirsnīgi uzrunā un ar «Buliņu» rupjmaizi cienā Benita Krieķe. Varbūt arī tādēļ uzņēmēja ir kļuvusi tik populāra. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru