Klāvs Dubults spēlēs Polijā

- 19.Jūlijs, 2022
Sports
Laikrakstā

Valmieras basketbola draugi jau sāk posties jaunajai sezonai, kas, iespējams, mūsējiem būs labāka par aizvadīto.

Pagaidām oficiālā informācija no Valmiera Glass/Vidzemes Augstskolas komandas ir visai skopa, vien publiski paziņots, ka pārtraukta sadarbība ar pērnās sezonas galveno treneri Edmundu Valeiko. Liesma intrigai šoreiz pačukstēs, ka mūsu komandas treneru korpusu jaunajā sezonā vadīs... ārzemnieks. Kurš, ar kādu pieredzi un no kurienes – to pagaidīsim līdz viņa uzsaukšanai tuvākajā laikā paredzētajā kluba vadības preses konferencē. Tad arī tiks stāstīts par komandas sastāvu, kurš palicis no pērnās sezonas, kurš devies prom... Šodien ekskluzīva intervija ar vienu no Valmiera Glass/Vidzemes Augstskolas līderiem visā komandas attīstības laikā Klāvu Dubultu, kurš jau parakstījis līgumu ar Polijas otrās spēcīgākās līgas komandu no pilsētas Krosno un nākamajā basketbola sezonā izmēģinās leģionāra maizīti.

Pastāsti, kā tev nāca poļu piedāvājums? 

Tas nāca no mana aģenta Raivja Ušacka. Viņš pārstāv arī Latvijas izlases spēlētājus Klāvu Čavaru, Tomu Leimani, savulaik bija aģents arī Andrejam Gražulim. Ušackis daudz palīdzējis arī Ogres kluba spēlētājiem. Krosno komandas ģenerālmenedžeris viņam labi pazīstams, kādreiz esot braukuši viens pie otra ciemos. Šogad Polijas otrajā līgā, faktiski tā jāsauc par pirmo, jo augstākā poļiem ir Ekstralīga, pirmo gadu atļauts katrā komandā iekļaut pa vienam leģionāram, pirms tam tā nekad nav bijis.

VĒL VALMIERĀ. Klāvs Dubults (Nr.9) Valmiera Glass/Vidzemes Augstskolas formā Latvijas – Igaunijas līgas čempionāta mačā. Foto no Latvijas – Igaunijas līgas arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru