Komandiera maiņa 2. Vidzemes brigādē

- 27.Jūnijs, 2023
Mūsu drošībai
Laikrakstā

Ceturtdien pusdienlaikā Valmierā ar gājienu no Mākslinieku ielas uz ceremonijas vietu Vienības laukumā sākās Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes komandiera maiņas pasākums, kura laikā brigādes komandiera amatā stājās pulkvedis Kaspars Miezītis, nomainot līdzšinējo brigādes komandieri pulkvedi Gunāru Kauliņu.

Svinīgo ceremoniju ar savu klātbūtni bija pagodinājusi aizsardzības ministre Ināra Mūrniece, Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālleitnants Leonīds Kalniņš, Zemessardzes komandieris pulkvedis Kaspars Pudāns, citas militārpersonas, sadarbības partneri un aicinātie viesi.

«Šī komandiera maiņas ceremonija notiek īpašā dienā – mūsu varoņu piemiņas dienā un Cēsu kauju atceres dienā,» klātesošos uzrunāja aizsardzības ministre Ināra Mūrniece, kas pa ceļam uz Valmieru pabija Cēsīs, lai noliktu ziedus pie Uzvaras pieminekļa. «Pirms 104 gadiem Cēsu kaujas bija pagrieziena punkts Latvijas neatkarības kara vēsturē. 1919. gadā, lai atbrīvotu Latvijas teritoriju, izskanēja aicinājums celties gan lieliem, gan maziem, gan jauniem, gan veciem, un šim aicinājumam atsaucās visi, kas vien spēja, kā arī cilvēki, kas nebija turējuši rokās ieročus, un skolēni.

ZS 2. Vidzemes brigādes karogu no aizsardzības ministres Ināras Mūrnieces rokām saņem jaunieceltais brigādes komandieris Kaspars Miezītis. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru