Krekls ar Valmieras dzimšanas dienas motīvu

- 23.Jūlijs, 2021
Dzīvesstils
Laikrakstā

Valmieras dzimšanas dienas svētku nedēļā, no 19. līdz 24. jūlijam, koprades darbnīca DARE (Purva ielā 12) aicina ikvienu izveidot savu svētku apdruku ar dzimšanas dienas motīvu «Valmiera: Tava svētku pietura» bez maksas. Liesma devās uz DARI un satika divus cilvēkus, kas tobrīd apdrukāja savus kreklus.

Valmieras 5. vidusskolas krievu valodas skolotāja Jeļena Maksimceva stāsta: «Par šādu iespēju uzzināju, kad pētīju Valmieras pilsētas svētku programmu. Es kā skolotāja par šo iespēju izstāstīšu un parādīšu apdrukāto kreklu saviem audzināmajiem bērniem, lai viņi arī izmanto šādu izdevību. Būs mums vienoti krekli ar šo skaisto svētku apdruku.» Jeļena uz Valmieru pārcēlusies pirms vairākiem gadiem, kad absolvējusi augstskolu. «Man ļoti patīk Valmiera, esmu pilsētas patriote un gaidu pilsētas svētkus.»

Valmierietis Ilvars Janītis: «Ieraudzīju lietotnē Facebook reklāmu, ka šeit var apdrukāt kreklu ar svētku motīvu. Atnācu apdrukāt divus kreklus – vienu sev, otru draudzenei, viņa nevarēja ierasties. Pagājušajā gadā arī vēlējos kreklu ar svētku apdruku, bet toreiz nepaspēju, tāpēc šoreiz atnācu laikus.» Ilvaram patīk apmeklēt pilsētas svētkus. Pagājušās nedēļas nogalē bijis uz Cēsu svētkiem, šajā obligāti apmeklēs Valmieras dzimšanas dienas pasākumus.

Valmieras koprades darbnīcas DARE vadītāja Kristiāna Līdaka stāsta: «Šonedēļ šeit vadām pilsētsvētku radošās termodrukas darbnīcu. Gaidām svētku viesus ar savu kokvilnas krekliņu vai maisiņu, ko mūsu mākslinieku pavadībā apdrukāt ar Valmieras 738. dzimšanas dienas vadmotīvu – svētku pieturu. Ir iespēja izvēlēties baltas vai tumši zilas krāsas motīvu. Darbnīcai ir obligāta pieteikšanās, aizpildot elektroniski anketu šeit: https://www.picktime.com/DARE. Darbnīcas norisināsies 23. jūlijā no plkst. 15 līdz 20 un 24. jūlijā no plkst. 9 līdz 12. Vienas darbnīcas ilgums ir pusstunda, tajā piedaloties ne vairāk kā astoņiem cilvēkiem. Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar DARE komunikācijas speciālisti Dinu Lindu Mīlbergu, zvanot pa tālruni 29344588.» Kristiānas vēlējums svētkos: «Iemācīties priecāties arī par mazajām lietām! Novērtējam, kas mums ir un ko  mēs varam arī šajos apstākļos, un neburkšķam par to, ko nevaram!»

Ginta Riekstiņa, teksts un foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru