Lai gaišums nenodziest!

- 2.Decembris, 2020
Viedokļi
Laikrakstā

Kopš aizvadītās svētdienas ir sācies Adventes (latīniski adventus – atnākšana) laiks, kad pirms gada gaidītākā notikuma – Ziemassvētkiem mēs gatavojamies tiem garīgi. Manuprāt, tieši šogad vairāk nekā jebkad agrāk tas ir tik svētīgi un ikvienam noderīgi, jo par spīti Covid-19 izplatībai un tai līdzi nākošajām neskaitāmajām negācijām ir svarīgi noturēties ne tikai fiziski veselam, bet būt arī garīgi stabilam un pozitīvi gaišam.

Kā siltai gaismiņai pirmajā, otrajā, trešajā un ceturtajā Adventes vainaga vai dekora svecē. Un izrādās, ka nevajag nemaz tik daudz, lai šajā gada tumšākajā laikā neļautu sev un saviem tuvajiem līdzcilvēkiem piezagties grūtsirdībai, nomāktībai vai pat depresijai. Jāievēro distance? Nevar tikties? Bet, paldies Dievam, mūsdienās taču ir cits veids, kā turpināt kontaktēties, sarunāties un galu galā citam citu uzmundrināt. Mūsdienu modernās tehnoloģijas un saziņas līdzekļi to itin labi sekmē. Īstais laiks to beidzot visiem apgūt un likt lietā! 

Arī es līdz šim biju starp tiem, kas vairāk vai mazāk vīpsnāja par saziņu WhatsApp mobilajā lietotnē, taču pašlaik domas esmu mainījusi un, ja vien kāds mani iepriecina ar jaunu ziņu, foto vai video, tad tikpat aktīvi uz to cenšos atbildēt ar kaut ko patīkamu.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru