Lai logi vienmēr gaiši!

- 20.Oktobris, 2023
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Nupat Lodes kultūras nams nosvinēja savu 35. jubileju. Sirsnīgi – ar tuviem un tāliem viesiem, ar pašu sarūpētu koncertu, ko kuplināja Lodes vīru un sieviešu ansamblis, ar svētku lielo kūku, ar ziedu klēpjiem kultūras nama vadītājai Kaijai Laurei un pašdarbniekiem, ar labiem vārdiem un, kā tas pieklājas, nobeigumā – balli.

Ar sveicieniem no Arakstes mežiem bija atnācis arī liels lācis. Turklāt svinības bija trīskāršas, jo 10 gadu jubileju svinēja arī Lodes vīru ansamblis, savukārt darba 20 gadu slieksni sasniegusi pati nama saimniece Kaija. 

Sevišķi attālākajos pagastos ir ļoti būtiski turēt uzmanības centrā katru noieto darba gadu etapu un svinēt pārvarētās grūtības, sasniegtos mērķus, uzsist gan sev, gan kolēģiem uz pleca, lai, cits citu stiprinot, atbalstot un iedvesmojot, turpinātu nemaz ne tik vieglo un vienkāršo kultūras darbu. Laukos tas nereti nav tikai darbs, bet pat misija iedzīvotāju saliedēšanā un dzīves garīgajā virzībā. 

Pēcsvētku saruna ar Lodes kultūras nama vadītāju KAIJU LAURI.

LODES KULTŪRAS NAMA JUBILEJAS SARĪKOJUMĀ sievu un vīru vokālie ansambļi «Rūjmalietes» un «Rūjmala». Vidū vakara vadītājs Ainars Bumbieris un kultūras nama vadītāja Kaija Laure.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru