Ilona Fērmane

Ilona Fērmane

Par stingru mugurkaulu

22.Jūnijs, 2022
Viedokļi
Laikrakstā

Saņemot tūrista vīzu ieceļošanai Austrālijā, standarta dokumenta nobeigumā, kur uzskaitītas imigrācijai svarīgas lietas, kas iebraucējam jāņem vērā, ar tādu kā pirksta pakratīšanu preventīvos nolūkos ir atgādināts labi uzvesties un, pats galvenais, atcerēties, ka iebraukšana vai palikšana Austrālijā ir p r i v i l ē ģ i j a.

Nav iestaigātu taciņu, jāiet jauni ceļi

15.Jūnijs, 2022
Ekonomika
Laikrakstā

Kur gan vēl cilvēkam meklēt padomu, aizstāvību vai palīdzību, ja ne pie sevis paša ievēlētas valdības? Sevišķi tagad, kad kara sašūpotās pasaules ekonomikas svārstībās dažāda veida atbalsts ir vajadzīgs visiem. Tostarp arī sabiedrības aktīvākajai daļai – uzņēmējiem. 

Brauc pasmaržot Priekuļu rododendrus!

10.Jūnijs, 2022
Mājā un sētā
Laikrakstā

Cēsu novada gleznainais reljefs, īpaši jau tagad, pašā skaistākajā laiciņā, ir vienkārši pasakains. Pati daba rāda un māca estētisko daili, un cilvēkam arī gribas pielikt roku brīnumu radīšanā, un ir, kam tas lieliski izdodas.

Pieci Galzoni

9.Jūnijs, 2022
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

«Piemiedz acis, un tad tu redzēsi!» teicis zīmēšanas skolotājs Galzons seniors saviem skolēniem, pamācīdams, kā labāk ieraudzīt ainavas svarīgākās detaļas un to dominējošās krāsas.

Klāt Vasarsvētki!

3.Jūnijs, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Pilnīgi katram latvietim ģimenes vissenāko bilžu albumā ir vecmāmiņas vai vecvecmāmiņas jaunības dienu foto, kurā viņa pozējusi pēc jaunākās modes šūtā baltā kleitā ar Bībelīti rokās.

Dievnami aicina

1.Jūnijs, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Ducināja pērkons. Dzidri zilas debess laukumiņā spīdēja saule un iekarināja debesīs varavīksni. Pirms brīža bija zvanījuši visu baznīcu zvani, atgādinot par īpašo Baznīcu nakts notikumu, kas sestdien, 28. maijā, visā Latvijā norisinājās jau devīto gadu, bet otro gadu paplašināts ar ielūgumu baznīcās viesoties kopš rīta un visu dienu.