Laiks saprātīgiem risinājumiem

- 12.Novembris, 2020
Viedokļi
Laikrakstā

Pie šāda viedokļa vakar nonāca Saeimas Tautsaimniecības komisijas deputāti, detalizēti izskatot izmaiņas regulējumā bankām. Šāds priekšlikums un tam sekojoša konsekventa rīcība finanšu nozari uzraugošās iestādēs un arī procesā iesaistītās valsts institūcijas varētu atvieglot finanšu noziegumu uzraudzību.

Par saprātīgiem soļiem noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanas apkarošanā izteicās arī komisijas vadītājs, bijušais ekonomikas ministrs no Kaimiņa partijas Ralfs Nemiro: «Bija uguns dzēšanas periods, kad strādājām pie tā, lai Latvija nenonāktu pelēkajā sarakstā. Tas ir izdevies. Tagad ir pienācis laiks veltīt uzmanību saprātīgu risinājumu piemērošanai. Patlaban spēkā esošajos normatīvajos aktos ir jāveic grozījumi, lai atvieglotu gan banku darbu, gan veicinātu uzņēmējdarbību, vienlaikus neatsakoties no stingras finanšu noziegumu kontroles un izskaušanas.»

Pelēkais briesmonis sen jau piemirsies, tāpēc tiešām pēdējais laiks saprātīgiem risinājumiem! Cik tad ilgi klausīties žēlabās, ka cīņa pret netīro naudu un tās iespējamiem mazgātājiem Latvijā nupat aizgājusi tādās galējībās, ka apgrūtina ne tikai banku darbu, bet jūtami iegrožo uzņēmējdarbību, tai skaitā arī starptautiskā biznesā. Un tie nav tikai kaķa lāsti izplatījumā, Ministru prezidenta birojs saņēmis vairākas vēstules, kurās uzņēmēji kritizē finanšu noziegumu uzraudzību.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru