"Latvijas raķete" pietur Valmierā

- 9.Jūlijs, 2020
Sports
Laikrakstā

Vakar Vidzemes Olimpiskajā centrā sākās brāļu Bertānu meistarklase basketbolā, kas Valmierā notiek jau otro gadu pēc kārtas. Pērn uz svinīgo atklāšanu bija ieradies jaunākais brālis Dāvis, NBA spēlētājs (šobrīd Vašingtonas Wizards), bet šoreiz galvenā persona bija vecākais no brāļiem – Dairis, kurš pārstāv Eirolīgas, Krievijas Superlīgas un VTB līgas klubu Maskavas Khimki. 

 Latvijā patlaban no aizokeāna pārradies arī Dāvis, taču viņam pēc atlidošanas no ASV jāievēro pašizolācijas noteikumi, tāpēc viņš piecu dienu ilgajai gandrīz simt jauno basketbola talantu nometnei sekos attālināti. Dairis, izņemot sestdienu, būs klāt visās meistarklases aktivitātēs. 

Savā atklāšanas runā par Latvijas raķeti dēvētais valsts izlases spēlētājs Dairis Bertāns bija lakonisks: «Prieks, ka pēc šī garā pavasara mums tomēr bija iespēja noorganizēt šo nometni. Prieks, ka esat atsaukušies tik kuplā skaitā. Te nav ko gari runāt, jāsāk strādāt – uz priekšu!»

Par nometnes piedāvāto runāja Valmieras mērs Jānis Baiks: «Šī ir  unikāla iespēja būt kopā ar ļoti labiem profesionāļiem basketbolā, un es ceru, ka šajās dienās jūs dabūsiet jaunu basketbola garšu, iegūsiet zināšanas, kā izcīnīt pirmo titulu karjerā. Paldies gan Bertānu ģimenei, gan basketbola klubam Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola par šo iniciatīvu, par to, ka tas viss notiek. Tā ir unikāla iespēja – šeit, Valmierā, iegūt labākās zināšanas basketbolā. Lai jums veicas, ņemiet visu, ko jums dod!»

MIRKLIS PIRMS KOPBILDES. Kamēr visus nometnes dalībniekus aicina koncentrēties kopīgam foto, dažus vārdus savā starpā pārmij visi atklāšanas runu teicēji (no kreisās) Miks Balodis, Dairis Bertāns, Līga Dzene un Jānis Baiks.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Novadnieks - 9.Jūlijs, 2020 - 23:44

Fotogrāfijā izteiksmīgi fiksēts Cron-19 vīrusa sakarā noteikto ierobežojumu (par uzturēšanos jebkurā pasākumā vismaz 2 metru distancē) pārkāpums. Taču, kad to pieļauj un demonstrē pats Valmieras mērs, ne pašvaldības policija, arī neviens cits jau nevienu nesodīs. Parkos uz soliņiem, pat tā katrā galā pa vienam, atsevišķi sēdošos policija gan tramdija.

Pievienot komentāru