LBL čempioni apdedzinās Ogrē

- 30.Septembris, 2016

Ar sāpīgu, taču pārpārēm pašu pelnītu zaudējumu trešdien Ogrē 26. LBL sezonu uzsāka valsts čempioni Valmieras/ORDO basketbolisti. Bez ierunām zaudējot mājiniekiem BK Ogre/Kumho Tyre pirmo puslaiku, mūsējie centās otrajā puslaikā visu vērst par labu, taču daudzās pašu kļūdas neļāva izglābties...

BK Ogre/Kumho Tyre – Valmiera/ORDO 70:61 (26:16, 22:16, 12:16, 10:13)

Mača statistika ir skarbi daiļrunīga: viesi vadībā nebija ne reizi! Ogrēniešiem sastāvs šosezon nokomplektēts gana meistarīgs un, galvenais, līdzvērtīgs visā soliņa garumā. Laukumā trešdien pabija 10 no mājinieku pieteiktajiem 11 spēlētājiem, viesiem no duča atkal treneri — ne jau aiz labas gribas — izmantoja tikai astotnieku, kurā šoreiz ne visi bija vilcēji.

17. minūtē Apsītis vērta mājinieku pārsvaru pār čempioniem jau nepieklājīgu — 41:20... Tie paši Valmieras/ORDO spēlētāji, kuri pagājušās nedēļas nogalē ļāva krietni vien augstāka ranga pretiniekiem divās spēlēs — 80 minūtēs — samest savā grozā vien 129 punktus, šoreiz Ogrē zaudēja 48 punktus jau 20 minūtēs. Varbūt BBL 2016. gada kausa ieguvēji, aizvadot abus mačus faktiski tikai 8 spēlētāju sastāvā, divu dienu laikā nebija paguvuši atpūsties?

NEPIETIKA. Vislietderīgāk mūsu komandas labā Ogrē nospēlēja Mārtiņš Laksa (priekšplānā pa labi), kurš cīņā par bumbu šoreiz pret savulaik Valmierā spēlējušo Kārli Apsīti. Tomēr ar Mārtiņa gūtajiem 16 punktiem šoreiz bija par maz. Ritvara Raita foto