Mācās dzīvot veselīgi

- 9.Jūnijs, 2023
Sabiedrība
Laikrakstā

Lai veicinātu personu ar funkcionāliem traucējumiem izpratni par veselīga dzīvesveida principu ievērošanas un fizisko aktivitāšu veikšanas nozīmi un motivētu apgūto prasmju izmantošanu ikdienā, tika rīkots radošu un izglītojošu pasākumu cikls «Ja es daru, tad varu».

Nodarbības norisinājās 26. un 30. maijā, 7. jūnijā Kocēnu kultūras nama telpās. Tās vadīja «Gribu būt» Dzīves kvalitātes uzlabošanas un veselības veicināšanas biedrība. Nodarbības tapušas veselības veicināšanas projekta ietvaros. Stāsta Ilga Mauriņa, Valmieras invalīdu biedrības «Atspēriens» valdes priekšsēdētāja:

«Tas bija Valmieras novada pašvaldības projekts, bet organizatorisko pusi par telpām un cilvēku piesaistīšanu uzņēmos es. Pasniedzēji bija ar pieredzi bagāti cilvēki, kas prata strādāt ar šo mērķa grupu. Cilvēki pēc šīm nodarbībām guva iedvesmu un sapratni savas dzīves kvalitātes uzlabošanai, kas ir ļoti svarīgi. Viņi mācījās nostiprināt arī mentālo veselību, saprotot – ja nevar darīt tā kā iepriekš, tad var darīt arī citādāk.

NEDAUDZ AR HUMORU izkustoties kopā ar fizioterapeitu Normundu Bucenieku. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru