Mājražošana ar brīnišķīgi bagāto ogu

- 8.Decembris, 2023
Mājā un sētā
Laikrakstā

Rūjieniešiem MARUTAI un GUNDARAM BERGIEM un viņu radītajam smiltsērkšķu gardumu zīmolam «BB oga» šis gads izrādījies īpašs, jo 15. augustā viņi bija starp pirmajiem 14 vietējiem uzņēmējiem, kam piešķīra jaunās preču zīmes «Radīts Valmieras novadā» lietošanas tiesības, bet septembra izskaņā Rīgā LLKC projekta «Novada Garša» gadskārtējā pārtikas kvalitātes konkursā divi viņu ražojumi saņēma Zelta un Sudraba medaļu.

Abi fakti, mūsuprāt, ir pietiekami nozīmīgi, lai būtu iemesls šai intervijai.

Maruta, kad 2021. gada decembrī tikāmies Valmierā vienā no Ziemassvētku gaidīšanas tirdziņiem, jūs savas mājražošanas zīmola būtību raksturojāt kā Marutas Bergas un Gundara Berga ogu, arī kā Bergu ģimenes ogu vai vienkārši kā – brīnišķīgi bagāto ogu. Nu tā jums «Novada Garšas» pārtikas kvalitātes konkursā devusi Zelta un Sudraba medaļu. Pastāstiet, tieši par kuriem produktiem un vai esat saņēmuši arī konkursa ekspertu secinājumus, kas tika solīti katram dalībniekam. Vai arī nākamgad konkursā piedalīsieties?

Jā, saņēmām divas medaļas – Sudrabu par bumbieru-smiltsērkšķu džemu un Zelta balvu par ķirbju-smiltsērkšķu džemu ar čili. 

«RADĪTS VALMIERAS NOVADĀ». Maruta un Gundars Bergi, jaunās preču zīmes lietošanas tiesības saņemot. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru