Mazs, filigrāns "japāņu" dārziņš Valmierā

- 29.Maijs, 2020
Mājā un sētā
Laikrakstā

Stacijas ielā 9, ieejot veikala «Kaprīze» birojā, ienācējam uzreiz top skaidrs, ar ko ir darīšana. Pie vienas no sienām – neskaitāmi konkursa «Latvijas labākais tirgotājs» apbalvojumi, kas apliecina uzņēmējas ANITAS STREIČAS paveikto kā Valmieras, tā arī vairākos viņas Rīgas veikalos. 

Nevar nepamanīt arī Valmieras domes godalgas par veikala apkārtnes skaistuma vairošanu. Piekritīsiet, ka Anita, ierīkojot un vai katru gadu atkal no jauna pārkārtojot savas puķu dobes, radošās izdomas latiņu ir pacēlusi ļoti augstu. Šis pavasaris nav izņēmums. Izveidots Valmierai kaut kas neierasts.

Tikpat kā dzejniekam – idejas jāpieraksta!

«Liesmas» tikšanos ar Anitu var iedalīt divās daļās – teorētiskajā un praktiskajā. Vispirms birojā caurlūkojām neskaitāmas pierakstu, zīmējumu, skiču un fotogrāfiju mapes. Tajās – vairāk nekā divdesmit gados savāktais, izsapņotais, pat uz milimetru papīra akurāti izzīmētais puķu dobju melnraksts. Jāteic, ka Anita, arvien būdama eleganta dāma, nekad nav baidījusies melnā un fiziski smagā zemes darba, tieši tādēļ viņa pati ir ne tikai dekoratīvo stādījumu arhitekte, dizainere, bet reizē arī racēja, stādītāja un kopēja. Kā pati smej, dažkārt tā mēdzot puķēs aizrauties, ka dzīvoklī (atrodas zem viena jumta ar veikalu!) ienākot tikai pirms pusnakts. Bet kā tas viss iesākās? 

SAIMNIECE. Uzņēmēja Anita Streiča savā daiļdārzā zem kastaņas. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru