Mūsējie Latvijas pirmajā tūkstotī

- 3.Janvāris, 2023
Laikrakstā

Tieši pirms gadu mijas arī Liesma saņēma ikgadējo Dienas Biznesa izdevumu Latvijas lielākie uzņēmumi TOP 500+. Laika gaitā tas no bieza bukleta kļuvis par pamatīgu ilustrētu žurnālu, kura 2022. gada izdevuma 208 lappusēs gan iespaidīgs statistikas materiālu apkopojums, gan viedokļi un arī pa kādai garākai intervijai.

Plus krāsainas fotogrāfijas un lielisks tipogrāfiskais izpildījums. Vienīgais mīnuss – te pieminētā statistika un izcilnieki jau ir vēsture, jo visi plauktiņos likti pēc 2021. gada rādītājiem, salīdzinot tos ar 2020. gadā iespēto. Īpaši aktuāla šāda nobīde laikā varētu būt, ja ņemam vērā, ka pēc nu jau pērnā gada 24. februāra daudzas lietas gan pasaules, gan lokālajā ekonomikā ja ne gluži nobruka, tad saņēma diezgan ievērojamus triecienus līdz tam it kā drošos biznesos...  Piemēram, lielai daļai kokapstrādes milžu, ja tie nemeklēja  kādus aplinkus ceļus, faktiski aizvērās līdz tam praktiski neierobežotais Krievijas un Baltkrievijas kokmateriālu tirgus. Tāpēc ļoti iespējams, ka šī gada izdevumā Latvijas lielākie uzņēmumi TOP 500+ līdzšinējos līderus jau būs nomainījuši pavisam citi.

JAUDĪGS PALĪGS LAUKSAIMNIEKIEM. Kooperatīvā sabiedrība VAKS strādā ar zemniekiem Vidzemē, Latgalē un nu jau arī Zemgalē. Pēc 2021. gada datiem uzņēmums ir sestais lielākais starp Latvijas lielākajiem graudu un lopbarības vairumtirgotājiem, par vietu augstāk nekā gadu iepriekš!


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru