Mūsu florbolistes līderos

- 14.Decembris, 2021

Pēc pārtraukuma, kas saistīts ar Latvijas izlases startu pasaules čempionātā, atsākušās spēles ELVI florbola līgā sievietēm. Sestdien Rubene-1 Kocēnu sporta namā uzņēma Irlava/Tukums-Slampe komandu, ko sakāva ar 12:4.

Mača rezultāts tika atklāts jau trešajā minūtē, kad precīzi meta Madlēna Rozīte, vadībā ar 1:0 izvirzot komandu Rubene-1. Septītajā minūtē Irlava/Tukums-Slampe izmantoja savu skaitlisko pārākumu – 1:1, vārtu guvums Mariamijas Gudrās kontā. Pēc pirmā perioda kocēnietēm bija tika vienu vārtu pārsvars (3:2), bet otrajā trešdaļā mājinieces guva četrus bezatbildes vārtus, uzvaras svaru kausu nosverot savā pusē – 7:2. Pēdējā periodā abas komandas savu gūto vārtu skaitu palielināja, Rubene-1 svinēja pārliecinošu panākumu ar 12:4.

Svētdien ELVI florbola līgā sievietēm norisinājās trīs spēles, bet vissīvākā cīņa izvērtās Līgatnes sporta centrā, kur Līgatne tikai pēcspēles metienos izrādījās pārāka par Kocēnu komandu Rubene-1 – 5:4.

KOCĒNIETE MADLĒNA ROZĪTE (Nr. 7) mačā Rubene 1 – Irlava/Tukums - Slampe  izcēlās ar 7 (5+2) rezultativitātes punktiem, viņas kontā divi vārti arī nākamās dienas spēlē ar   Līgatni.