Nāc, un būsim kopā!

- 21.Jūnijs, 2018
Pilsētās un novados
Laikrakstā

8. jūnijā Valmieras Invalīdu sporta kluba Stars S un Valmieras Bērnu sporta skolas audzēkņi, vecāki un atbalstītāji sanāca kopā, lai piedalītos tradicionālā mācību gada noslēguma pasākumā Beverīnas novada atpūtas centrā Arāji.

Kas ir Arāji? Pirmkārt jau cilvēki, kas jūs sagaida! Jānis savā tradicionālajā cepurē, viņa čaklās rokas un smalkā humora izjūta ir radījušas šo apbrīnojamo atrakciju parku. Inta — labestīgas viesmīlības kalngals: jums nepieciešams galdiņš, nojume, trauki, papīrs, rakstāmlietas, idejas izklaidei — lūdzu. Otrkārt, Arāji ir burvīgs dabas nostūris, kopts un lolots, ar katru gadu paplašināts ar jaunām idejām. Apbrīnojami, cik daudz ideju un interesantu elementu un paņēmienu ir realizēti, izmantojot koku: labirinti, prāta spēles, uzdevumi atjautībai, veiklībai, līdzsvaram, mērķtiecībai un pacietībai, spēkam un izdomai.

Pērn mēs, Stars S, piedāvājām papildu aktivitāti — fotoorientēšanos. Šogad Inta piedāvāja orientēšanās spēli Iepazīsti vietējos kokus un krūmus. Meklējām ozolu, kadiķi, priedi, pīlādzi, zirgkastaņu, plūškoku, īvi, egli, bērzu, vilkābeli — ļoti aizraujošs un pamācošs process. Ikviens, šajā vietā ierodoties, izbauda neticami pozitīvu enerģētiku un neizsakāmu labsajūtu!

Nāc, un būsim kopā! — sauklis, kas atspoguļo mūsu Stars S ikdienu — sporta nodarbības, tematiskie pasākumi, sacensības (rīkojam un piedalāmies). Esam kopā jau 25 gadus! Visi Stars S audzēkņi un dalībnieki, iestājoties mūsu pulkā, paliek ar mums uz visiem laikiem, jo šeit kā jebkurā ģimenē visi tiek uzklausīti un pieņemti, sportiskā jomā aktīvi nodarbināti, neskatoties uz vecumu un turpmākām dzīves gaitām.

Stars S sauklis un darbības veids ir palīdzējis daudziem saprast to vienkāršo lietu: tu neesi viens! Visi esam atšķirīgi — katrs ar savām īpatnībām, savu dzīves redzējumu un spēju sadzīvot ar realitāti, bet, sanākot kopā, mēs jūtamies piederīgi lielai ģimenei. Ja tu domā, ka gribi būt ar mums, zvani 26566026. Nāc, un būsim kopā!

Stars S pateicas SIA Liepkalni par ikgadēju atbalstu, Jākabsonu ģimenei par sirsnīgu dāsnumu, mūs uzņemot, vecākiem, atbalstītājiem un līdzdomātājiem. Paldies par sadarbību!

ARĀJOS. Stars S veterāni Armands un Artjoms sacenšas savā starpā, izmantojot līdzsvara izjūtas, atjautības un izdomas spējas nestabilas piramīdas celšanā.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru