Sarmīte Ulanovska

Stars S komandai I vieta Boccia spēlē jau otro gadu!

18.Septembris, 2020
Sports
Laikrakstā

5. septembrī Valmieras 2. vidusskolas stadionā 13. reizi notika starptautiskās sacensības bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām Mēs varam!Pasākuma mērķis ir rast iespēju cilvēkiem ar invaliditāti satikt vecos draugus un atrast jaunus, esot ārpus ierastās vides, pārbaudīt savas prasmes un gūt pozitīvas emocijas.

Vidzemes novada Boccia sacensībās Valmierā

11.Decembris, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Jau sesto gadu Valmieras Invalīdu sporta klubs (VISK) Stars S sadarbībā ar Latvijas Bērnu un jauniešu invalīdu sporta federāciju (LBJISF) un Valmieras Bērnu sporta skolu (VBSS) 30. novembrī rīkoja tradicionālās «Vidzemes novada Boccia sacensības 2019».

Nāc un sporto sev par prieku!

21.Novembris, 2019
Sports
Laikrakstā

Pirms Latvijas valsts svētkiem Latvijas Bērnu un jauniešu invalīdu sporta federācija (LBJISF) rīkoja sporta festivālu Nāc un sporto sev par prieku!

Nāc, un būsim kopā!

7.Novembris, 2019
Sports
Laikrakstā

Valmieras Bērnu sporta skolas interešu izglītības grupa «Sports bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām Stars S» oktobrī Valmieras 2. vidusskolā organizēja Ģimeņu Boccia sporta spēles. Paldies Valmieras pilsētas pašvaldības projektu konkursam, kur ieguvām atbalstu projektam Nāc, un būsim kopā!

«Stars S» komandai 1. vieta Boccia spēlē!

12.Septembris, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

7. un 8. septembrī Valmieras 5. vidusskolas stadionā notika tradicionālās XII sporta spēles «Mēs varam!». Pasākumu organizēja Valmieras pilsētas pašvaldība sadarbībā ar Ziemeļvidzemes internātpamatskolu, Valmieras Bērnu sporta skolu un Kocēnu novada pašvaldību. Sporta spēlēs piedalījās Latvijas speciālo internātskolu audzēkņi, dalībnieki no aprūpes centriem, individuālie dalībnieki, kā arī viesi no Igaunijas un Norvēģijas. Valmieras Invalīdu sporta klubu «Stars S» un Valmieras Bērnu sporta skolu pārstāvēja 8 dalībnieki.

Valmierieši Murjāņos kaļ medaļas

30.Augusts, 2019
Sports
Laikrakstā

24. augustā Murjāņu sporta ģimnāzijas sporta bāzē notika 2019. gada Latvijas Invalīdu sporta federācijas (LISF) atklātais čempionāts paravieglatlētikā.

Paralimpiskā sporta diena – jau devīto reizi

31.Maijs, 2019
Sports
Laikrakstā

18. maijā Latvijas Paralimpiskā komiteja (LPK) sadarbībā ar Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu sporta centrā «Ķeizarmežs» jau devīto gadu pulcēja cilvēkus ar invaliditāti, lai dotu iespēju piedalīties dažādos sporta veidos, tādējādi popularizējot aktīvu dzīvesveidu un radītu veselīgu konkurenci sportistu starpā.

Pozitīvas emocijas Sportot priekā

14.Maijs, 2019
Sports
Laikrakstā

Valmieras Invalīdu sporta klubs Stars S sadarbībā ar Latvijas Bērnu un jauniešu invalīdu sporta federāciju un Valmieras Bērnu sporta skolu rīkoja tradicionālo Vidzemes novada sporta stafešu turnīru Sportot prieks!, kas notika 27. aprīlī kā allaž mums viesmīlīgajā Valmieras 2. vidusskolā.

Nāc un sporto sev par prieku!

28.Novembris, 2018
Sports
Laikrakstā

Šogad Latvijas Bērnu un jauniešu invalīdu sporta federācija svin 25 gadu jubileju. Šim notikumam par godu un Latvijas valsts pirmssvētku gaidās 14. novembrī tika organizēts sporta festivāls «Nāc un sporto sev par prieku!».

Veiksmīgie starti Mēs varam 2018!

21.Septembris, 2018
Sports
Laikrakstā

8. un 9. septembrī Valmieras 5. vidusskolas sporta laukumā notika tradicionālās XI Starptautiskās spēles «Mēs varam!», kurās bērni un jaunieši ar invaliditāti no Latvijas un Igaunijas tikās, lai mērotos spēkiem komandu sporta veidos un dažādās individuālās disciplīnās.

Nāc, un būsim kopā!

21.Jūnijs, 2018
Pilsētās un novados
Laikrakstā

8. jūnijā Valmieras Invalīdu sporta kluba Stars S un Valmieras Bērnu sporta skolas audzēkņi, vecāki un atbalstītāji sanāca kopā, lai piedalītos tradicionālā mācību gada noslēguma pasākumā Beverīnas novada atpūtas centrā Arāji.

Sacensībās Murjāņos

13.Jūnijs, 2018
Sports
Laikrakstā

Murjāņu sporta ģimnāzijas sporta bāzē Latvijas Invalīdu sporta federācija rīkoja kārtējo Latvijas atklāto čempionātu vieglatlētikā cilvēkiem ar invaliditāti.

Paralimpiskā sporta diena Rīgā ESMU=VARU!

6.Jūnijs, 2018
Sports
Laikrakstā

Latvijas Paralimpiskā komiteja sadarbībā ar Rīgas Domes izglītības, kultūras un sporta departamentu sporta centrā Ķeizarmežs pulcēja cilvēkus ar invaliditāti no visas Latvijas, lai dotu iespēju piedalīties dažādos sporta veidos, tādējādi popularizējot aktīvu dzīvesveidu un radot veselīgu konkurenci sportistu starpā. Šī pasākuma reitings popularitātes ziņā kāpj, par to liecina ar katru gadu pieaugošais dalībnieku skaits — šogad tas pārsniedza 500!

Pozitīvo emociju turnīrs aizvien!

25.Maijs, 2018
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Valmieras Invalīdu sporta klubs Stars S (VISK) sadarbībā ar Latvijas Bērnu un jauniešu invalīdu sporta federāciju (LBJISF) un Valmieras Bērnu sporta skolu (VBSS) rīkoja tradicionālo Vidzemes novada sporta stafešu turnīru Sportot prieks!, kas notika 12. maijā kā allaž  mums viesmīlīgajā Valmieras 2. vidusskolas sporta zālē. Sacensību dalībnieki — bērni un jaunieši ar kustību un intelektuālās attīstības traucējumiem.

Vidzemes Boccia sacensības 2017 Valmierā

28.Novembris, 2017
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Jau ceturto gadu Valmieras Invalīdu sporta klubs (VISK) Stars S sadarbībā ar Latvijas Bērnu un jauniešu invalīdu sporta federāciju (LBJISF) un Valmieras Bērnu sporta skolu (VBSS) 25. novembrī rīkoja tradicionālās Vidzemes novada Boccia sacensības 2017.

Sporta festivālā Nāc un sporto sev par prieku!

28.Novembris, 2017
Sports
Laikrakstā

15. novembrī valsts svētku gaidās Latvijas Bērnu un jauniešu invalīdu sporta federācija (LBJISF) ar Rīgas domes un LR IZM atbalstu Elektrum Olimpiskajā centrā rīkoja tradicionālo VII sporta festivālu «Nāc un sporto sev par prieku!». Ik gadu LBJISF, rīkojot šo pasākumu, cilvēkiem ar invaliditāti rada svētku izjūtu un apziņu, ka tu esi sabiedrības un mūsu valsts sastāvdaļa — ar prieku piedaloties dažādās atrakcijās un sporta disciplīnās, ar apziņu, ka mēs esam daudzi un dažādi un kopā esam vienoti!

Veiksmīgie starti Mēs varam 2017!

22.Septembris, 2017
Sports
Laikrakstā

9. un 10. septembrī Jāņa Daliņa stadionā notika tradicionālās un jubilejas 10. starptautiskās spēles Mēs varam! Bērni un jaunieši ar invaliditāti tikās, lai mērotos spēkiem komandas sporta veidos un dažādās individuālās disciplīnās. Pasākumā piedalījās dalībnieki no Latvijas, Igaunijas, Norvēģijas, kopā 20 komandas, kā arī Boccia tiesnešu brigāde no Norvēģijas.