Kaspars Pakers — nepārspēts Latvijas kausa kopvērtējumā

- 16.Oktobris, 2015

Vidzemes sporta asociācijas atlēts un treneris Kaspars Pakers ar izcīnīto trešo vietu Latvijas Kausa 4. (fināla) posmā noturēja līderpozīcijas Latvijas kausa kopvērtējumā.

Svētdien, 11. oktobrī, Valmierā Baltijas vadošie airēšanas slaloma atlēti Latvijas Kausa pēdējā un dubultos punktus dodošajā etapā mēģināja par labu sev mainīt Latvijas Kausa kopvērtējumu. Iepriekšējā posmā K1 laivu klases vīriešiem līderim Kasparam Pakeram pietuvojās Toms Karlivāns, un arī šoreiz, uzrādot 2. rezultātu, viņš aizsteidzās garām savam trenerim. Tomēr Kasparam Pakeram ar trešo vietu pietika, lai triumfētu Latvijas Kausa kopvērtējumā. Uzvaras laurus šajās sacensībās plūca Ritvars Celmiņš, viņš iespēja būt nepilnu sekundi ātrāks par Tomu Karlivānu. Vidzemes sporta asociācijas juniors Krišs Meļņikonis, sacenšoties ar Krievijas, Baltkrievijas un principiālajiem Lietuvas atlētiem, uzvarēja jauniešu konkurencē, turklāt finālā uzrādīja 7. labāko sniegumu. Finālā iekļuva arī Intars Vaičuks (17. vieta), savukārt Guntars Strazdītis un Kārlis Svīķis sacensībās ierindojās attiecīgi 23. un 35. vietā sešdesmit trīs dalībnieku konkurencē.Un atkal prieka devu sniedza Emīls Putniņš! Piecpadsmitgadīgais C1 laivu klases talants, pārspējot visus Latvijas un viesu valstu atlētus, izņemot Baltkrievijas čempionu Viktaru Tratsjaku, pārliecinoši uzvarēja junioru konkurencē un kāpa uz goda pjedestāla otrā pakāpiena absolūtajā vērtējumā.