Noslēgusies otrā sezona florbolā

- 28.Marts, 2017
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Sestdien, 25. martā, tika aizvadītas pēdējās 7 spēles Naukšēnu novada florbola entuziastu turnīrā, kas šogad pulcēja 6 komandas no Rūjienas, Mazsalacas, Kārķiem un Naukšēniem. Regulārā čempionāta pirmo divu vietu ieguvējas komandas Pēdu nav un Daži naži bija nodrošinājušas sev vietu pusfinālā. Dienas pirmajā spēlē cīņu par pusfinālu uzsāka komandas Egles un NNV, kur ar rezultātu 7:4 vietu pusfinālā sev nodrošināja komanda Egles. Otrajā spēlē cīņā par iekļūšanu pusfinālā laukumā devās komandas Rūjiena un Bardaks. Spēles pirmajā puslaikā vadībā ar rezultātu 5:1 bija izvirzījusies komanda Rūjiena, bet otrajā puslaikā komanda Bardaks spēja atspēlēties un ar rezultātu 6:5 iekļuva pusfinālā.

Pusfināla pirmajā spēlē tikās komandas Pēdu nav un Egles, ar rezultātu 3:1 uzvaru svinēja Pēdu nav. Otrajā pusfināla spēlē, kur laukumā devās komandas Bardaks un Daži naži, pamatlaiks noslēdzās ar rezultātu 4:4, kam sekoja pēcspēles metienu sērija, kurā pārāka bija komanda Daži naži, kas nodrošināja sev vietu finālā. Cīņā par 5. un 6. vietu sacentās komandas Rūjiena un NNV, uzvaru ar rezultātu 6:5 guva Rūjiena.

Spēlē par 3. un 4. vietu laukumā devās komandas Egles un Bardaks. Arī šī spēle nonāca līdz pēcspēles metienu sērijai, jo divas sekundes pirms pamatlaika beigām rezultātu 5:5 panāca komandas Bardaks spēlētājs Elvis Vorps. Pēcspēles metienu sērijā uzvaru guva Bardaks, nodrošinot sev 3. vietu turnīrā.

Fināla spēlē laukumā sacentās regulārā čempionāta pirmo divu vietu ieguvējas komandas Pēdu nav un Daži naži, lai noskaidrotu florbola entuziastu turnīra čempionus, un arī šai spēlei bija nepieciešami pēcspēles metieni, jo pamatlaiks noslēdzās ar rezultātu 2:2. Pēcspēles metienos un florbola entuziastu turnīrā uzvaru izcīnīja komanda Daži naži no Kārķiem.

Lai, gaidot apbalvošanu, skatītājiem nebūtu garlaicīgi, viņiem tika piedāvāts konkurss, kurā florbola bumbiņa no noteiktas distances bija jāraida vārtos, kuros atradās šķērslis. Konkursā uzvaru izcīnīja Amanda Kreile, kura sīvā cīņā pārspēja Vanesu Valūjevu.

Komandu rezultatīvākie spēlētāji: Edgars Roze (NNV), Jānis Aģis (Egles), Rolands Gaugers (Pēdu nav), Kristaps Roķis (Rūjiena), Andris Strazds (Daži naži), Andis Bošs (Bardaks).

Liels paldies visiem, kas piedalījās, atbalstīja un palīdzēja turnīra organizēšanā. Uz tikšanos Naukšēnu novada florbola entuziastu turnīra trešajā sezonā.

FLORBOLA ENTUZIASTI Naukšēnos. Diānas Račkovas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru