Gundars Putniņš

Atskats uz Naukšēnu un Ķoņu svētku rezultātiem sportā

2.Augusts, 2022
Sports
Laikrakstā

Pludmales volejbols 3. posms MIX grupā 10 komandu konkurencē: 1. vieta Mana komanda  – Marts Bičevskis, Lauma Bičevska, 2. vieta Ančevska/Juražs  – Laine Ančevska, Mairis Juražs, 3. vieta Kristīne & es – Kristīne Sausiņa, Oskars Ramats.

Meklējot Lieldienu zaķi

15.Aprīlis, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Lieldienu brīvdienās, lai padarītu tās produktīvākas un nodrošinātu iedzīvotājiem aktīvu brīvā laika pavadīšanas iespēju, tika dots starts Naukšēnu foto­spēles piektajai daļai.

Noslēdzies galda tenisa turnīrs

5.Marts, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

24. februārī Naukšēnu sporta hallē tika aizvadīts galda tenisa turnīrs, kas kopumā pulcēja 18 dalībniekus no Limbažiem, Alojas, Cēsīm, Rūjienas un Naukšēniem. Šogad tika lemts turnīrā pie dalības nepielaist Latvijas labākos 100 spēlētājus, skatot Latvijas Galda tenisa federācijas reitingu,  un tas padarīja turnīru aizraujošāku.

Noslēdzies novada pludmales volejbola turnīrs

29.Augusts, 2017
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Naukšēnos noslēdzies pludmales volejbola turnīrs, kas ilga 2 mēnešus un norisinājās jau ceturto gadu. Turnīrā kopā startēja 31 komanda no Rīgas, Strenčiem, Valmieras, Rūjienas, Staiceles un Naukšēniem. Turnīrs norisinājās 6 posmos, no kuriem vērtēti tika 5 labākie.

Stipro skrējienos

6.Jūnijs, 2017
Sports
Laikrakstā

27. un 28. maijā Ķegumā norisinājās Betsafe Stipro Skrējiens 2017, kurā Naukšēnu novada komandu pārstāvēja Arita Cipruse, Uldis Odiņš, Ivo Žilde un Kārlis Pūce. Komandu skrējienā bija jāpieveic 9 km gara trase, kurā izvietoti vairāk nekā 30 dabīgi un mākslīgi veidoti šķēršļi. Šis gads Naukšēnu komandai bija visveiksmīgākais, jo ar rezultātu 1 stunda 31 minūte un 50 sekundes tika izcīnīta 37. vieta no 383 komandām. Dalībnieki atzīst, ka skrējiens ir labs sevis pārvarēšanas veids, kurā valda ļoti draudzīga atmosfēra un komandas cita citai palīdzību trasē neatsaka, jo ir šķēršļi, kurus bez citu atbalsta pārvarēt ir ļoti grūti. Skrējiena dalībnieki saka lielu paldies Naukšēnu novada pašvaldībai par atbalstu.

Noslēgusies otrā sezona florbolā

28.Marts, 2017
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Sestdien, 25. martā, tika aizvadītas pēdējās 7 spēles Naukšēnu novada florbola entuziastu turnīrā, kas šogad pulcēja 6 komandas no Rūjienas, Mazsalacas, Kārķiem un Naukšēniem. Regulārā čempionāta pirmo divu vietu ieguvējas komandas Pēdu nav un Daži naži bija nodrošinājušas sev vietu pusfinālā. Dienas pirmajā spēlē cīņu par pusfinālu uzsāka komandas Egles un NNV, kur ar rezultātu 7:4 vietu pusfinālā sev nodrošināja komanda Egles. Otrajā spēlē cīņā par iekļūšanu pusfinālā laukumā devās komandas Rūjiena un Bardaks. Spēles pirmajā puslaikā vadībā ar rezultātu 5:1 bija izvirzījusies komanda Rūjiena, bet otrajā puslaikā komanda Bardaks spēja atspēlēties un ar rezultātu 6:5 iekļuva pusfinālā.

Noslēdzies florbola turnīrs 3x3

3.Janvāris, 2017
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Naukšēnu sporta hallē 15. decembrī norisinājās florbola turnīrs 3x3, kas kopumā pulcēja 10 komandas no Ērģemes, Kārķiem un Naukšēniem. Izlozētas tika divas apakšgrupas, katrā pa piecām komandām, kuras sacentās savā starpā 8 minūšu garā spēlē. No katras grupas labākās trīs komandas turpināja cīņu par godalgotajām vietām.

Novusa turnīrs dubultspēlēs

28.Oktobris, 2016
Sports
Laikrakstā

23. oktobrī Naukšēnu sporta hallē tika aizvadīts novusa turnīrs dubultspēlēs, kas kopumā pulcēja 28 dalībniekus no Igaunijas, Limbažiem, Alojas, Valmieras, Cēsīm, Rūjienas un Naukšēniem.

Nāciet vingrot jaunajā trenažieru zālē!

6.Oktobris, 2016
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Pagājušajā gadā Naukšēnu novada dome lēma par jaunās skolas piebūves spārna izbūves darbiem, tajā iekļaujot arī jauno trenažieru zāli, jo līdzšinējā zāle, kas atrodas sporta hallē, nav atbilstoša. Speciālistiem apsekojot trenažieru zāles lielumu, tika sagatavots priekšlikums izvēlēties kvalitatīvus, ērti lietojamus un drošus trenažierus, kā arī tādus, kas paredzēti visu muskuļu grupu trenēšanai.

Noslēdzies florbola entuziastu turnīrs

19.Aprīlis, 2016
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Martā tika aizvadītas Naukšēnu florbola entuziastu turnīra noslēdzošās 6 spēles, kas pulcēja visas turnīra komandas. Diena iesākās ar divām pusfināla spēlēm: ar 8:4 komanda Naukšēnu Rūja pieveica komandu Pēdu nav, otrajā cīņā tikās komandas Egles un Kaimiņi, ar 7:6 uzvaru guva Kaimiņi, nodrošinot sev vietu finālā.