Novērtēts

- 13.Novembris, 2020
Mūsu drošībai
Laikrakstā

INDULIS RŪSIS gan kā Kārtības policijas priekšnieks, gan kā Kriminālpolicijas priekšnieks Liesmā aprakstīts vairākkārt, bet nu viņš jau trešo mēnesi ir Valmieras pilsētas pašvaldības policijas priekšnieks. Lai arī jaunajā postenī vēl nav apritējušas 100 neaizskaramās dienas, Indulis labprāt piekrita ne jau attālinātai, kā tagad modē, bet tiešai sarunai aci pret aci.

Kā esat iejuties jaunajā amatā?

Nav jau daudz ko iejusties, policijas sistēmā ir vairāk nekā 31 gads nostrādāts. Pavasarī devos izdienas pensijā, pusgadu padzīvoju kā pensionārs, bet sapratu, ka vēl tā kā par agru, ka vēl jūtos gana jauns un darīt gribošs. Zināšanas ir, pieredze arī, un sanāca tā, ka Miķelsona kungs izdomāja: viņš met mieru – beidz strādāt un dienēt, pašvaldība izsludināja konkursu, kuram es pieteicos, – pavisam bijām 11 pretendenti. Galarezultātā šo konkursu vinnēju, manu kandidatūru izvēlējās kā piemērotāko, un tā no 1. septembra esmu sācis šeit strādāt. Nekad nebiju gājis uz tik lielām darba intervijām, paldies, ka man uzticējās, novērtēja manu iepriekšējo ieguldījumu, strādājot Valsts policijā. Ir patīkami un gandarījums, jo kādreiz algai nav tik liela nozīme kā pateiktajam paldies, ka tiec novērtēts, tev uzticas un ļauj strādāt. 

Kolektīvs ir labs, cilvēki visi zināmi, ar vietnieci Rasmu Grasbergu kādreiz esam kopā strādājuši Valsts policijā, viņai ir liela pieredze pašvaldības policijā, viss ir apgūts un izzināts – cepuri nost! 

INDULIS RŪSIS savā darba kabinetā. J. Cukura foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
inspektors - 14.Novembris, 2020 - 14:35

Aizgāja izdienas pensijā, kad iekšējās drošībās dienests sāka interesēties par viņa dīvainajiem draugiem. Valmierai pats asums, roķele roķeli mazgā....

Pievienot komentāru