Par aktualitātēm Valmierā

- 10.Maijs, 2022
Ekonomika
Laikrakstā

Patlaban pamazām apgriezienus uzņem jaunā celtniecības sezona, tāpēc īstais laiks uzzināt pašus svaigākos jaunumus no Valmieras novada centra šajā jomā. Liesmai par vairākām aktualitātēm piektdien pastāstīja novada pašvaldības izpilddirektora vietnieks SANDIS SVARINSKIS, kurš vada arī novada Kapitāla pārvaldības un uzņēmējdarbības atbalsta nodaļu.

Sākam ar Rūpniecības un eksporta parku bijušā Valmieras gaļas kombināta teritorijā. Kas tur patlaban notiek? 

Domāju, tur jau vizuāli redzams, ka kustība pēc ziemas perioda atkal ir diezgan liela. Labā ziņa, ka mums šobrīd jau noslēgti četri nomas līgumi, un uzņēmēji, kas līgumus parakstījuši, lēnītēm sāk apgūt savu teritoriju vai to vietu un telpu. Esam vienojušies pagaidām neafišēt konkrētus uzņēmumu nosaukumus. Vēl viena labā ziņa, ka pieturamies pie sākotnēji izvirzītās prasības, tāpēc visi šie četri ir ar kokapstrādi un metālapstrādi sai­stīti uzņēmumi. Ir bijuši arī interesenti, kuri vēlējās iegūt telpas zivju pārstrādei, taču pēc pārrunām vienojāmies šādu iespēju konkrētajā vietā neizskatīt. Vienīgā vieta, kur varētu būt runa par kādu pārtikas ražotni, ir atsevišķa Rūpniecības un eksporta parka teritorija blakus Dzelzceļa ielas katlumājai.

GAIDA ASFALTBETONU. Jaunuzbūvētajā Eksporta ielā jau vietā apgaismes laternas, arī kociņi jau iesakņojušies. Vien jāgaida asfaltbetona virskārta ielas brauktuvei, tāpat arī asfaltbetona klājums trotuāram. Atslēgas vārds te patlaban ir bitumens – no kurienes un par cik?


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru