Būt par daudzbērnu ģimeni – tas ir ekskluzīvi

- 24.Marts, 2023
Sabiedrība
Laikrakstā

Aizvadītā gada vasarā tika dibināta Vidzemes lielo ģimeņu biedrība. Lēmums par biedrības dibināšanu tiek pieņemts 2022. gada 11. maijā, un 19. jūlijā tā ir jau oficiāli apstiprināta. 

Aicināju uz sarunu par daudzbērnu ģimeņu izaicinājumiem, kā arī par sabiedrības attieksmi Vidzemes lielo ģimeņu biedrības vadītāju ANDI APSĪTI, kura paša ģimenē aug astoņi bērni. 

Pastāsti, lūdzu, nedaudz par biedrību.

Vidzemes lielo ģimeņu biedrība ir iespēja darboties un sadarboties ģimenēm. Lai gan nosaukumā mums ir vārds «Vidzeme», šobrīd vairāk ģimeņu ir no Valmieras novada vai tā tuvumā. Noskaidrojot no Latvijas ģimeņu apvienības, ka Vidzemē šobrīd tā daudzbērnu ģimeņu aktivitāte nav liela, tā drosmīgāk iezīmējām Vidzemes vārdu, lai ar laiku būtu iespēja pievienoties ģimenēm no visa reģiona un nebūtu jāmaina nosaukums. Es domāju, ka ģimenēm kā Valmierā, tā visā Vidzemē ir līdzīgi risināmi jautājumi. Vēlamies arī aktivizēt starp pašvaldībām dažādu pozitīvo prakšu piemēru un informācijas apmaiņu. Biedrība varētu kalpot kā tilts ģimeņu jautājumos starp pašvaldībām. 

VIDZEMES LIELO ĢIMEŅU BIEDRĪBA pirmajā tikšanās reizē. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru