Par dažām aktualitātēm autotransportā

- 26.Janvāris, 2022
Laikrakstā

Pagājušajā nedēļā Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) Valmieras klientu apkalpošanas centrā (KAC) viesojās uzņēmuma Komunikāciju departamenta darbinieki.

Viedokļu apmaiņā ar Rīgas ciemiņiem par nozares aktualitātēm, kurā klāt bija arī Liesma, piedalījās CSDD Valmieras KAC vadītājs Valdis Stiģis un SIA Vidzemes televīzija valdes priekšsēdētājs Ingemārs Vekteris.  Uz vairākiem auto īpašniekiem patlaban aktuāliem jautājumiem atbildes ar laikraksta starpniecību sniedz MĀRTIŅŠ MĀLMEISTERS, CSDD Komunikāciju departamenta vadītājas vietnieks.

Kā valstī attīstījusies situācija ar savulaik Konkurences padomes paģērēto auto tehnisko apskašu tirgus atvēršanu, iesaistot šajā procesā arī autoservisus? 

Šis ir aktuāls jautājums, jo pagājušā gada izskaņā noslēdzās izsole, kurā AUTEKO&TUV LATVIA, SCANTEST un AUTESTS, trīs no četriem tehnisko apskašu veikšanas uzņēmumiem Latvijā, izpirka no CSDD savas kapitāla daļas. Vienīgais to neizdarīja, atteicās izpirkt savas kapitāla daļas VENTTESTS. 

PALIKS IERASTĀ KĀRTĪBA. Lai arī kā beigsies pavasarī gaidāmais iepirkums par tehniskās skates pakalpojumu sniegšanu, Valmierā nekas būtiski esošajā lietu kārtībā nemainīsies – te joprojām CSDD Valmieras klientu apkalpošanas centrs (attēlā) darbosies ciešā sazobē ar SIA SCANTEST tehniskās apskates centru.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru