Par Valmieras nesmukumu apbedīšanu

- 30.Oktobris, 2019
Valmierietis
Laikrakstā

Bija laiki un tāda noteikšana, kad par katru laikrakstos vai citos masu medijos izskanējušu kritizēšanu pašvaldībām, valsts iestādēm un vēl citām sevi kaut cik augstu vērtējošām anštaltēm septiņu dienu laikā obligāti bija jāsniedz publiska skaidrošana, kas tiek, tiks vai tomēr netiks darīts trūkumu novēršanā...

Tāda ceturtās varas respektēšana vēl reizēm prātā ir piektajai, sestajai un varbūt pat divpadsmitajai varai. Bet pirmās trīs, laikam uzskatot, ka pašām ir vislabākā zināšana, kas un kā darāms vai riktējams, sen vairs neuzskata par vajadzīgu atbildētu uz publikācijās izteiktu kritizēšanu.

Izteiksmīgs piemērs vai paraugs šajā ziņā jau ilgus gadus bija publikācijas «Liesmā» vai «Valmierieša» Šanas lappusē par gauži nesakopto Gaujas krastu starp Vanšu tiltu un Mazo Stacijas ielu. Kūla, krūmi un brikšņi, smilšaini pakalni un pat vasaras svelmē neizžūstoši slapjumi te gluži vai centās nesmukumā pārspēt viens otru. Tad vēl līdzenākās vietās parādījās invazīvo zeltslotiņu sēklaudzēšanas plantācijas, bet bedres krūmu starpās kļuva par izteiksmīgiem pierādījumiem tam, kā notiek vides degradēšana, kad valstī ilgus gadus tiek bremzēta dzērienu iepakojuma depozītsistēmas ieviešana.

VALMIERAS «AINAVA». Prasās gan pēc sākto darbu turpināšanas un visu nesmukumu apbedīšanas!


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru