Par Valmieras rūpniecības un eksporta parku

- 28.Decembris, 2021
Laikrakstā

Jā, tieši tā tagad nosaukta visa bijušā Valmieras gaļas kombināta teritorija, četrstūris starp Rūpniecības un Eksporta, kā arī starp Dzelzceļa un Zāļu ielu.

Plus vēl pietiekami liela teritorija, kas atrodas otrpus Eksporta ielai. Kaut arī šobrīd, 2021. gada decembrī, lielākus zemes darbus apturējis ziemas sals, vēl pirms Ziemassvētkiem šur un tur visā teritorijā varēja manīt rosāmies celtniekus. Liesmai sīkāk par visu jau padarīto un arī tuvākajiem darbiem pastāstīja JĀNIS BAIKS, Valmieras novada domes priekšsēdētājs.

Vispirms, lūdzu, visu jaunāko informāciju par to, kas patlaban jau izdarīts un ko vēl plānots veikt Valmieras industriālajā parkā.

Pašlaik objektā ir tehnoloģiskais pārtraukums. No tiem darbiem, kas bija rudenī ieplānoti, lielākā daļa līdz ziemas sākumam tika izdarīti, tie turpināsies arī nākamgad. Ir noslēdzies iepirkums jaunās ražošanas ēkas būvniecībai. Šobrīd galīgais lēmums vēl nav pieņemts, vēl tiek vērtēti pretendenti.

JAU AIZŅEMTS! Šajā ēkā, kas atrodas blakus Dzelzceļa un Eksporta ielas krustojumam, savam uzņēmumam tik nepieciešamo metāla konstrukciju ražotni veidos jaudīgā pašmāju būvfirma Aimasa


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru