Pārdot ir jāmāk!

- 19.Oktobris, 2022
Viedokļi
Laikrakstā

Pamazām finišē dažādu lielāku un mazāku tirdziņu sezona. Kopš beigušies pandēmijas uzliktie ierobežojumi, atkal katrā vietā ir kupls tirgotāju un parasti arī pircēju pulks.

Tie otrie ierodas atkarībā no laika apstākļiem, konkrētajā tirgū iepriekš redzētā un šoreiz solītā sortimenta vai vienkārši tāpat – cauri tirgus vietai ejot vai braucot. Un tāpēc tikai pašu tirgotāju ziņā ir – doties mājup ar tukšu auto un pilnu maku vai arī otrādi. Un lielā mērā tirgošanās veiksmi nosaka arī konkrētā cilvēka prasme tirgoties. 

Ļoti zīmīgs piemērs no Simjūda nupat Valmierā. Kopš tirgus vieta izvēlēta uz Rīgas ielas un Vecpuišu parkā, manuprāt, visam pasākumam ir piedots pavisam cits ātrums. Labā nozīmē, protams. Ja vēl Rīgas iela visā tirdzniecībai atvēlētajā posmā būtu ar iešanas virzienus atdalošo saliņu pa vidu... Bet ir labi tāpat. Rāmā gājēju plūsmā, ievērojot Latvijā, nevis Anglijā ierasto auto kustības pusi, visu iespējams aplūkot un arī salīdzināt. Nu, kaut vai blakus esošu tirgus būdu piedāvājumu un pašu tirgotāju.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru