Pārskatā – trīs ielu objekti

- 1.Novembris, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Vakarrīt Valmierā jau bija uzsnidzis pirmais nopietnais sniedziņš – tas ir signāls, ka laiks posties uz finišu ceļu un ielu karsto darbu veicējiem. Kopumā gan pilnīgs klusums šajos objektos neiestāsies, gan laika apstākļi, kad vairs tikai paretam parādās īsta ziema, gan daudzas jaunas tehnoloģijas ļauj ceļiniekiem strādāt, ja vajadzīgs, faktiski bez pārtraukuma.

Liesma ar fotoaparātu trešdien paviesojās patlaban karstākajā Valmieras objektā – Kauguru ielā. Situāciju ar ielu remontdarbiem Valmierā izklāstīja pašvaldības Nekustamā īpašuma apsaimniekošanas pārvaldes ceļu būvinženiere Inese Kokenberga:

«Pēdējos gados mums ziema vairs īsti neiestājas, tāpēc būvniecības darbi notiek arī šajā periodā. Mazo objektu šogad Valmierā bija maz, un tie faktiski visi jau ir finišējuši. Lielie objekti Valmierā patlaban ir trīs.

Pirmais – savienojums ar TNT tīklu Leona Paegles ielai. Tur darbi tuvojas finišam, plānots, ka tur visu līdz gada beigām pabeigs. Faktiski jau tuvākajās novembra nedēļās, jo decembrī, protams, asfaltbetona ieklāšana vairs nenotiks. Tur palicis pavisam maz – nenoasfaltēts vēl posmiņš starp Eduarda Lācera un Alvila Freimaņa ielām, tur tiek veikti pēdējie komunikāciju iebūves darbi. Pie Alvila Freimaņa ielas arī maģistrāles izbūve beigsies, tālāk jau ir pilsētas robeža, un mēs darbus varam veikt tikai administratīvās teritorijas ietvaros. Plānā objekts jānodod ekspluatācijā līdz decembra vidum, domāju, ka tieši tā arī notiks.

VĒL JĀSTRĀDĀ ARĪ PAZEMĒ. Kauguru ielas krustojumā ar Rūpniecības ielu vēl patālu līdz šķembu segumam pirms asfalta apakškārtas: trešdien te pilnā sparā ritēja pazemes inženiertīklu maģistrālo vadu izbūves darbi, tos veica Woltec vīri.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru