Pieaug klientu vērtējums ZAAO pakalpojumiem

- 18.Janvāris, 2022
Laikrakstā

SIA ZAAO darbības reģiona pašvaldību iedzīvotāju vērtējums sadarbībai ar uzņēmumu ir augsts un pozitīvo novērtējumu skaits, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, ir vēl vairāk pieaudzis.

Kā liecina pagājušā gada novembrī veiktās klientu aptaujas dati, 98% aptaujas dalībnieku sadarbību ar ZAAO 2021. gadā vērtē kā labu, turklāt 82% klienti norāda, ka iesaka uzņēmumu un tā pakalpojumus arī citiem.

Aptaujā vērtējums izteikts par uzņēmuma darbību kopumā, darbinieku profesionalitāti, pamatpakalpojumu kvalitāti, informācijas pieejamību un citiem būtiskiem sadarbības kritērijiem.

Par uzņēmuma darbības atzinīgo vērtējumu gandarīta ZAAO Korporatīvās pārvaldības un audita daļas vadītāja Ingrīda Gubernatorova: 

«Liels paldies visiem mūsu klientiem, kuri iesaistījās aptaujā un sniedza savu redzējumu par saņemto pakalpojumu kvalitāti un sadarbību. Klientu viedoklis uzņēmumam ir nozīmīgs un ļauj attīstīt pakalpojumus tā, lai tie būtu iespējami ērti pieejami un tai pašā laikā nodrošinātu prasību izpildi vides jomā, kuras mums visiem kā atkritumu radītājiem ir saistošas. Pozitīvi vērtējama klientu interese un vēlme arvien vairāk iesaistīties atkritumu šķirošanā. Prieks, ka klienti novērtē mūsu pakalpojumu un iesaka to citiem. 

URDĀ IR INTERESANTI! Dabas un tehnoloģiju parkā URDA vides izglītības pamatus, darbojoties grupās, apgūst visa ZAAO darbības reģiona skolu audzēkņi. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru