Pirms galvenajiem startiem

- 31.Maijs, 2024
Sports
Laikrakstā

Vieglatlētikas sezona ar katru nedēļu uzņem apgriezienus gan vietējā, gan starptautiskā mērogā, lai kulmināciju sasniegtu Parīzes olimpiskajās spēlēs, kurām gatavojas arī Latvijas sportisti.

Kopš Valmierā atklāts atjaunotais Jāņa Daliņa stadions un vieglatlētikas manēža, mūsu novada sporta skolas treneru korpusam piepulcējies arī EDVĪNS KRŪMS, savulaik daudzkārtējs Latvijas čempions 400 metru barjerskrējienā, tagad atzīts nozares speciālists, kurš izaudzinājis vairākus Latvijas izcilniekus. Valmiera viņam labi pazīstama jau no deviņdesmitajiem gadiem, kad šeit rīkotas Latvijas viegl­atlētikas izlases treniņnometnes, un zīmīga ar to, ka kādā no šīm nometnēm viņš saskatījies ar savu nākamo sievu Sandru.

Kā esi iedzīvojies Valmierā, ir dzirdēts stāsts, ka Krūmu ģimene varētu pat pārcelties uz pastāvīgu dzīvošanu šeit...

Tas nav melots, sākotnēji tāda doma bija, jo gribas strādāt par treneri riktīgi labi ar pilnu atdevi, bet diemžēl pašlaik Rīgā tas nav iespējams. Par laimi ir uzbūvēta manēža, kas ir pieejama arī tikai par pašu līdzekļiem, bet šeit tā infrastruktūra ir tik attīstīta, ka var domāt ne tikai par rezultātiem, bet arī par augstu sasniegumu rezultātiem, jo ir padomāts par katru sīkumu.

EDVĪNS KRŪMS: «Es strādāju arī ar hokejistu fizisko sagatavotību. Vairāki sporta spēļu treneri ir sapratuši, ka bez kvalitatīvas fiziskās sagatavotības nebūs rezultātu citos sporta veidos, tā ka vieglatlētika ir pamatu pamats, kas nepieciešama gan BMX braucējiem, gan skeletonistiem un bobslejistiem.» Foto no personīgā arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru