Pret ukraiņu leģionu – bez variantiem

- 11.Oktobris, 2022
Sports
Laikrakstā

Piektdien Valmiera Glass/Vidzemes Augstskolas basketbolisti Valmieras olimpiskajā centrā aizvadīja pirmo jaunās Pafbet Latvijas – Igaunijas līgas regulārā čempionāta mājas spēli, uzņemot līgas vienīgo Ukrainas komandu BC Prometey.

Pēc daudzmaz līdzīgas pirmās ceturtdaļas lielās puses turpinājumā mājinieki viesiem pretestību izrādīt spēja vien epizodiski, tāpēc tika piedzīvots jau otrais zaudējums pēc kārtas ar vismaz simtnieku savā grozā.

Valmiera Glass/ViA – BC Prometey 58:115 (16:28, 10:32, 17:26, 15:31) 

Nekādu ilūziju pirms mača līdzjutējos nevarēja būt, jo viesos bija ieradusies komanda, kurā gan jau ne vienam spēlētājam vien gada alga salīdzināma ar mūsu kluba gada budžetu... Līdz ar to arī attiecīga Prometey komplektācija lielākoties ar Ukrainas izlases vīriem un ļoti labiem leģionāriem no ASV, Kanādas un Čehijas.  Mājinieku komandā neviena 25 gadus sasnieguša basketbolista, bet viesiem vien pārītis 25-gadnieku, pārējie vīri vecumā no 28 līdz 32 gadiem, tā teikt, pašā basketbola prasmju pilnbriedā.

KAUFMAŅI RULLĒ! Kaufmaņu basketbola dinastijas pārstāvis Edgars (Nr.24) uzbrukumā piektdien apspēlēja ne tikai Ivanu Tkačenko (Nr.5) vien. Jāņa Lārmaņa foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru