Prieks par paveikto

- 22.Septembris, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Naukšēnu novada projektu vadītājai Anitai Dukurei atgriežoties darbā no bērna kopšanas atvaļinājuma, amats jāatstāj viņas aizvietotājai INGUNAI ZUKUREI, kas jūtas gandarīta par divos gados paveikto:

– Šovasar bija pieci dažādi būvniecības projekti, sākot ar parka rekonstrukciju un beidzot ar meliorācijas sistēmu atjaunošanu. Pēdējais, kas vēl nav nodots būvvaldei, ir kultūras nama apkārtnes labiekārtošanas projekts, kas arī strauji tuvojas noslēgumam. Jau esmu stāstījusi par stādījumu papildināšanas darbiem Dīķeres parkā, par sociālo pakalpojumu centru Mazaldari, kuram šobrīd tiek gādātas mēbeles un krāsns keramikas darbnīcai. Vēl atjaunotas divas meliorācijas sistēmas Naukšēnu un Ķoņu pagastos, kā arī veikta ceļa posma Breidas – Zemgaļi rekonstrukcijas 1. kārta. Pagājušajā gadā vēl bija pašvaldības ēkas atjaunošana un siltināšana, ceļa posma Mūļas – Ķipi – Naukšēni rekonstrukcija un daži mazāki projekti. Protams, Meža dienas un veselības projekti, kuri norisināsies jau ceturto gadu pēc kārtas.

Vai turpmāk pievērsīsies vienīgi pašas uzņēmējdarbībai – zemeņu un smiltsērkšķu audzēšanai?

Man patīk projektus rakstīt un realizēt, tie mani atrod, tāpēc esmu konsultante mazajām lauku saimniecībām. Arī šajā jomā tapuši vairāki projekti, sekojot līdzi nosacījumiem, un nenoliedzami attīstīšu savu lauksaimniecību – turpināšu audzēt dārzus.

KULTŪRAS NAMA priekšlaukuma labiekārtošanas darbi finiša taisnē. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru