"Rāmavā" šoruden redzēts

- 11.Oktobris, 2023
Uzņemējdarbība
Laikrakstā

Pagājušās nedēļas nogalē – no ceturtdienas līdz sestdienai – Rīgā izstāžu kompleksā Rāmava notika kārtējā starptautiskā rudens izstāde. Līdz šim tās nosaukums bija LAUKSAIMNIECĪBAS UN MEŽA TEHNIKA, taču jau vairākus gadus izstādē pārstāvēto tematiku klāsts kļūst arvien plašāks.

Lai izstādes nosaukums precīzāk atspoguļotu visas izstādē pārstāvētās tematikas, sākot ar šo gadu, izstādes nosaukums mainīts uz BILTIM TEHNIKA. Vārdu BILTIM veido izstādē pārstāvēto tematiku nosaukumu pirmie burti. Atšifrēsim BILTIM! 

Būvniecība. Būvniecības un celtniecības tehnika, aprīkojums un serviss, materiāli, saistītās tehnoloģijas un pakalpojumi. Dažādas būves un palīgbūves. Energoefektivitāte un siltumapgāde. Darba instrumenti. Pirtis un aprīkojums.

Infrastruktūra. Komunālā tehnika, aprīkojums, materiāli un serviss. Ceļu būvniecības tehnika, aprīkojums un serviss. Saistītās tehnoloģijas un pakalpojumi.

DĀRZEŅU PARADĪZE. Katrs var piemeklēt pēc krāsas, garšas un izmēra kārotāko tomātu vai piparu un jautāt, kā tieši to un tādā skatā arī savā siltumnīcā vai vagā ieraudzīt. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru