Rotarieši dāvina "Ukrainas vēsturi"

- 25.Janvāris, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Piektdien Valmieras integrētajā bibliotēkā viesojās Valmieras Rotari kluba pārstāvji – kluba 2022./2023. gada sezonas amatpersonas: prezidents Guntars Štrombergs un sekretārs Andis Liepiņš, arī kluba iepriekšējās sezonas prezidents Edijs Pētersons.

Tiekoties ar bibliotēkas direktori Daigu Rokpelni un bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļas vadītāju Egitu Šaicāni, ciemiņi nodeva viņām Valmieras Rotari kluba dāvinājumu visām novada skolām – izdevniecības Jumava pērn izdoto grāmatu Ukrainas vēsture 24 eksemplāros. Dāvinājums nonāks 21 skolu bibliotēkā novadā. 

Pirms kopīgās fotografēšanās pie mobilā grāmatu plaukta notika neliela domu apmaiņa par karu Ukrainā un ar to saistītajām aktualitātēm pasaulē un arī Valmierā, visā Valmieras novadā. 

Daiga Rokpelne: «Katrai novada skoliņai tiks pa grāmatai, katrai ģimnāzijai – pa divām. Pēc administratīvi teritoriālās reformas arī mūsu bibliotēkas sakarā varam runāt par visu novadu.

IZZINĀSIM UKRAINU! Pie Valmieras rotariešu dāvinājuma (no kreisās) Guntars Štrombergs, Egita Šaicāne, Andis Liepiņš, Daiga Rokpelne un Edijs Pētersons.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru