Rubenes florbolistēm – kārtējas uzvaras

- 11.Janvāris, 2022

Ļoti svarīgu uzvaru ELVI florbola līgā sievietēm ceturt­dien guva Kocēnu komanda Rubene-1, kas savā laukumā ar 4:3 pārspēja Cēsu Lekringu, kuru pirmā riņķa mačā bija uzvarējusi ar 10:9. Lielākie nopelni šajā panākumā bija Rubene-1 uzbrukuma līderei Madlēnai Rozītei, kas ar 4 (2+2) punktiem bija rezultatīvākā.

Spēles rezultātu 7. minūtē atklāja mājinieču rezultatīvākā uzbrucēja Madlēna Rozīte – 1:0. Minūti vēlāk ar vārtu guvumu atbildēja cēsniece Maija Zēmele-Bauere (1:1). Pēc pirmā perioda vadībā ar vienu vārtu pārsvaru atradās kocēnietes. Otrās trešdaļas laikā mājinieces ieguva jau divu vārtu pārsvaru – 4:2. Pēdējā periodā Cēsu komanda rezultāta starpību samazināja līdz minimumam, tomēr uzvaru ar 4:3 svinēja Rubene-1.

LAURA GAUGERE izcēlās ar 8 (3+5) punktiem uzvarā pār FK Ķekava, tādējādi atgūstot virslīgas rezultatīvākās spēlētājas godu. Foto no floorball.lv