"Rubenes" florbolistes medaļu pozīcijās

- 23.Oktobris, 2020

Kopš 19. septembra sācies ELVI florbola līgas sievietēm turnīrs, kurā sekmīgi cīnās abas mūspuses komandas – Rubene un Rubene -1.

Virslīgas galvenā favorīte Rubene oktobra pirmajā svētdienā viesojās Cēsīs pie Lekringa. Jau pirmā perioda laikā viešņas guva septiņus vārtus (7:0), piesakot savas pretenzijas uz uzvaru. Trīs vārti Lauras Gaugeres kontā, bet vēl pa bumbiņai pretinieču vārtos raidīja Ieva Ločmele, Danute Tinkuse, Samanta Bērziņa un Zane Ziedone. Otrās trešdaļas laikā rezultāts kļuva jau 13:0. Tikai pēdējā perioda vidū, kad rezultāts bija jau 15:0, goda vārtus Cēsu komandas labā guva Katrīna Dārta Kārkliņa (1:15). Spēle noslēdzās ar ļoti pārliecinošu Rubenes uzvaru – 16:1.

Labākās spēlētājas balvu uzvarētāju rindās saņēma divu rezultatīvu piespēļu autore Evita Knopa. Pa diviem punktiem arī viņas komandas biedrenēm Samantai Bērziņai, Ievai Ločmelei, Lāsmai Ēvelei un Zanei Daršai. Pa trim punktiem Emīlijai Salacietei un Zanei Ziedonei, 5 (4+1) punktus sakrāja Jūlija Rozīte, bet Lauras Gaugeres kontā 9 (5+4) rezultativitātes punkti. Par labāko starp cēsniecēm atzina Santu Kuzmani, kura šajā mačā pie rezultativitātes punktiem netika.

RUBENE 1 meitenes mačā ar ķekavietēm uzklausa trenera Jāņa Daiņa norādījumus. Foto no floorball.lv