Sāc tagad un pilnveidojies procesā!

- 5.Oktobris, 2022
Ekonomika
Laikrakstā

Septembra vidū Valmierā notikušajā forumā «Māksla būt uzņēmējam» paši jaunākie uzņēmēji, kas bija aicināti dalīties pieredzē, bija Liāna un Arturs Kažmeri, kuri 2020. gadā izveidoja ģimenes uzņēmumu SIA «Nordspring», kas pārdod kūdras augsnes maisījumu. 

Savā pieredzes stāstā viņi dalījās ar vērtīgām atziņām, pie kādām var nonākt tikai personīgā pieredzē, ar padomiem un klātesošo simpātijas ieguva ar vaļsirdīgo Sprīdīša stāstu, nekautrējoties ar smaidu atskatīties uz savas uzņēmējdarbības sākumu.

Liāna mārketinga teoriju apguvusi Rīgas Stradiņa universitātē, savukārt praktiskās zināšanas par jaunu produktu radīšanu, reklamēšanu un zīmola reputācijas veidošanu – Valmiermuižas alus darītavā, kur strādājusi deviņus gadus.

Arturs paguvis strādāt dažādās nozarēs, no kurām par vērtīgāko atzīst 10 gadu laikā gūto pieredzi kūdras industrijā. Uzkrātās zināšanas par kūdras vākšanu Latvijas purvos, ražošanas procesu un kvalitātes prasībām, gatavojot kūdras substrātus, kā arī gūtā pieredze loģistikā, organizējot kravu pārvadājumus pa visu pasauli, bija nopietns kapitāls savas uzņēmējdarbības uzsākšanai.

JAUNIE UZŅĒMĒJI LIĀNA UN ARTURS KAŽMERI: perfekta brīža nebūs, sāc tagad! Baibas Zvejnieces foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru