Sākas lielais basketbols!

- 2.Oktobris, 2020
Sports
Laikrakstā

Jau rīt kluba Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola basketbola komanda ar maču Rīgā pret otru Pafbet Latvijas - Igaunijas basketbola līgas mūsu valsts studentu komandu LU uzsāk jauno 2020./2021. gada sezonu. Par tās vietējiem jaunumiem otrdien preses konferencē informēja pieci kungi – Valmieras mērs Jānis Baiks, akciju sabiedrības Valmieras stikla šķiedra valdes loceklis Ģirts Vēveris, kluba ģenerālmenedžeris Miks Balodis, Vidzemes Augstskolas rektors Gatis Krūmiņš un kluba virslīgas komandas galvenais treneris Roberts Zeile.

No trim kungiem šoreiz pa dažiem teikumiem. 

Jānis Baiks: «Domāju, viss jaunais ir tikai uz labu vērsts. Gaidām basketbolu, nākam trešdien un sākam aktīvi just līdzi! Ticu, ka Valmieras komanda vienmēr bijusi tā, kas nevienam tāpat spēli neatdod un vienmēr cīnās par uzvaru līdz galam. Tas ir tas, kas mums visiem šodien ir vajadzīgs! No kaut kā varbūt visapkārt baidāmies, bet mums būs tie, kas ies laukumā, cīnīsies un parādīs, ka visus mēs varam uzvarēt!»

LAI MUMS VISIEM KOPĀ IZDODAS! Preses konferences beigās trīs no tās dalībniekiem saņēma jaunās sezonas Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola formas kreklus – melnus ar zelta maliņām. Jaunajai basketbola sezonai gatavi (no kreisās) Ģirts Vēveris, Jānis Baiks, Gatis Krūmiņš, Miks Balodis un Roberts Zeile.  


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru