Sapnis vērtībā līdz 6000 eiro

- 20.Februāris, 2020
Dzīvesstils
Laikrakstā

Lai ko mums paģērētu klimata aizstāvji no pasaules un Eiropas un kādas vien kardinālas prasības slikto – benzīna un dīzeļdegvielas dzinēju – automobiļu iegādes aizliegumam pēc lielo un bagāto onkuļu – elektriskās piedziņas spēkratu ultramodernu tehnoloģiju izstrādātāju – ieteikuma skanētu no zviedru meitenītes Grētas Tunbergas mutes, Latvijā auto ikdienas lietotājam naudas viņa maciņā ir tik, cik ir.

Taču braukt, kaut vai tikai no laukiem uz pilsētu strādāt, noteikti vajag!  Tieši tāpēc joprojām karavānām vien Latvijā tiek vesti iekšā lietotie vieglie automobiļi, un to iegādē pircēji, protams, vislielāko uzmanību pievērš nevis šī jau lietotā braucamrīka zaļumam, bet gan tādiem kritērijiem kā spēkrata cena, ekspluatācijas izmaksas un auto izlaiduma gads. Uzņēmuma Longo Latvia organizētajā aptaujā katrs ceturtais (24%) aptaujātais atzina, ka, pirmkārt, uzmanību pievērš cenai, 13% aptaujāto lietota auto izvēlē visbūtiskākās ir spēkrata ekspluatācijas izmaksas un 12% – automašīnas izlaiduma gads.  

IZVĒLE LIELA. Lietoto automobiļu tirgū vieglo auto ir pietiekami daudz ikvienā no cenu kategorijām. Foto no lv.brcauto.eu


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru