Sēdēt restorānā – patriotisks pienākums?

- 1.Septembris, 2023
Viedokļi
Laikrakstā

Vasara vēl īsti nebeidzas, tāpēc steigšos atkal izmantot iespēju paprātot par to, kas pašam prātā «niez». Par politiski un sociāli it kā maznozīmīgu lietu – cenām viesmīlības (ēdināšanas/dzirdināšanas) nozarē.

Par bezgalsvarīgo aktualitāti – Evikas Siliņas valdības veidošanu –   visu, ko spēju pastāstīt daudzmaz pieklājīgā valodā, paudu jau pagājušajā nedēļā. Tagad par šo procesu prātā ir palikuši vairs tikai tādi «idiomātiski izteicieni», kādiem cienījamā izdevumā vietas nav. Tāpat – zinot, ka Liesmas lasītāji spēj ko vairāk, nevis izburtot fotoparakstus vai «aforismus» X čivinātavā, atļaušos vēstījumu sākt iztālēm un, protams, pārgudri.

Augustā apritēja pusgadsimta jubileja «Stokholmas sindromam» – populāram psiholoģijas fenomenam, kad ķīlnieks sāk izjust simpātijas pret savu sagrābēju un pat attaisnot viņu*. Ar šī sindroma izpausmi nesen saskāros pats.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Mežinieks - 2.Septembris, 2023 - 16:09

Viens no biznesa pamatprincipiem ir ražot preci vai veidot pakalpojumu iespējami lētāk (lētākām izmaksām). Bezjēdzīga cenu celšana ved uz izputēšanu.

Sandris Grasis - 2.Septembris, 2023 - 23:55

Valmieras "čuhņā" ir jāpriecājas ka mums nav lielu problēmu ar "kuļturas" pasākumiem bet pie Valmieras kultūras centra... Informācijas stendi "8.uz 1kvm." Ierosinājums šāds- ierīkot tur divas slīdošās/mainīgās reklāmas katrā pa 3 (trīs) un tikai tad atmest 2 (divas) vismazāk naudiņu nesošās uz visiem laikiem.
Vai jāatjauno afišu stabus kādi tie bija "padomju" un pirmajā Latvijas vislabākajā laikā?