Skolēnu brīvlaiks ir sācies

- 1.Jūnijs, 2021
Viedokļi
Laikrakstā

Ir pirmais jūnijs, skola tik tikko beigusies – var sākt atpūsties. Tas attiecas uz skolēniem, protams, pieaugušajiem darbu neviens nav atcēlis. Atceros, kā gaidīju vasaras brīvlaiku, jo tad man bija daudz vairāk laika, lai lasītu grāmatas vai satiktos ar draugiem. 

Skolas laikā ir dažādi pulciņi, mājas darbi, un tad tam tik daudz laika neatliek. Protams, bija jāveic arī dažādie mammas uzticētie mājas darbi, kā sīpolu vagu ravēšana vai malkas krāmēšana šķūnītī. 

Jā, bērni var palīdzēt apdarīt mājas darbus savā vasaras brīvlaikā un nedaudz mazināt slodzi vecākiem, tomēr vajag paturēt prātā, ka šis laiks ir domāts arī atpūtai. Mēs katrs vārdu atpūta saprotam citādāk – vienam tas ir desmit kilometru pārgājiens pa mežu, kādam citam tā ir zvilnēšana saulē ar grāmatu rokās. Lai nesanāk visu vasaru nozvilnēt, es zinu, ka ir dažnedažādas nometnes, kuras var papildināt bērna vasaru. Esmu pat redzējusi dažādās cenu kategorijās, un domāju, ka katrs vecāks var atrast savam maciņam un bērna interesēm piemērotāko. Protams, šogad saistībā ar pandēmiju ir jautājums, vai un kādas nometnes būs atļautas. Tomēr tas būtu lielisks variants, kā nodarbināt bērnu, turklāt ļaut viņam iepazīt jaunus draugus.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru