Slikti un atkal labi

- 26.Jūlijs, 2022

Pagājušajā nedēļā Valmiera FC futbolisti ar mainīgām sekmēm aizvadīja spēles dažāda ranga turnīros.

Vispirms mūsējie Rīgā Dau­gavas stadionā UEFA Eiropas Konferences līgas otrās kvalifikācijas kārtas mājas spēlē ar rezultātu 1:2 piekāpās Ziemeļmaķedonijas komandai Tetovas Shkendija. Uzreiz jāteic, ka šoreiz ne tā labākā spēle bija valmieriešu aizsargiem, pārāk bieži lieliskas vārtu gūšanas izdevības izšķērdēja komandas uzbrukuma līderi plus vēl īsts mūris šoreiz nebija arī mūsējo vārtsargs.

Pēc vairākām Geja neizmantotām izdevībām mača pirmajās minūtēs aukstu dušu mājinieki saņēma 9. minūtē, kad Dorievs apspēlēja gan Jaunzemu, gan pārsteidza negatavu arī Matrevicu – 1:0 viesu labā. Tiesa, Gejs puslaika finišā reabilitējās, panākot neizšķirtu, – pēc 45 minūtēm 1:1.

Otrajā puslaikā spēlē labi iesaistījās uz maiņu nākušie Jokota un Ndojs, taču viesu pretuzbrukumi joprojām bija bīstami. Ja mājiniekiem atkal labās situācijās bumba skrēja nevis vārtu tīklā, bet debesīs, tad pretinieks vienu savu izdevību pamanījās realizēt – pēc visai biklas valmieriešu aizsardzības pretestības Guri 63. minūtē panāca 2:1 viesu labā. Atlikušajā spēles laikā viesi maksimāli vilka laiku, pie katra kontakta ar pretspēlētāju gāžoties gar zemi... Loģiska bija mājinieku ofensīva mača beigās un arī 9 papildlaika – pēc daudzajām medicīniskajām pauzēm lielākoties viesu izpildījumā – minūtēs, taču neviens no mūsu spēlētāju sitieniem bumbu vārtu tīklā nenogādāja. Ko padarīsi, ja gribam spēlēt trešajā kārtā, viesos nāksies cīnīties rezultatīvāk un turēt ciešāku pašiem savu aizsardzību!

VĒL VIENS JAUNAIS TALANTS! Latviešu futbolists Lūkass Vapne (priekšplānā vidū), kurš tikai nesen papildināja Valmiera FC rindas, jau paguvis atzīmēties ar diviem vārtu guvumiem. Publicitātes foto