Slimnīcas nodaļu pārbūve sekmējas

- 12.Decembris, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Pēc pārbūves Vidzemes slimnīcā šonedēļ tika atklātas Laboratorijas un Asins sagatavošanas nodaļas jaunās telpas.

Nodaļas atrodas Vidzemes slimnīcas poliklīnikas korpusa 2. stāvā. Asins nodošanas kabinets tāpat ir atvērts poliklīnikas 1. stāvā, un pacienti būtiskas pārmaiņas nejutīs, taču daudz labākos apstākļos tiks izmeklēti analīžu materiāli, kas laboratorijā saplūst gan no ambulatorajiem, gan stacionāra pacientiem, un daudz ērtāk Asins sagatavošanas nodaļas mediķi varēs sadarboties ar donoriem.

«Esam spēruši vēl vienu soli uz priekšu, piepildot mūsu redzējumu, ka esam ārstniecības iestāde kā drošākais atbalsts mūsu cilvēku veselībai Vidzemē,» atklājot pārbūvētās nodaļas, kas ļaus darbiniekiem izmantot arī citu infrastruktūru un tehnoloģiju iespējas, sacīja Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs.

Laboratorija un Asins sagatavošanas nodaļa ir ceturtais objekts, kura pārbūve notika Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansētā projekta ietvaros.

«Lai pilsēta augtu un attīstītos, ir jābūt daudziem pakalpojumiem, un veselības aprūpe ir pats svarīgākais pakalpojums, ko pilsētas iedzīvotāji un apkārtējie novērtē. Prieks, ka šādu pakalpojumu tiešām nodrošināt, un prieks, ka slimnīca attīstās. Lai personālam prieks strādāt un ērti pacientiem,» novēlēja Valmieras pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks.

DAUDZ ĒRTĀK Asins sagatavošanas nodaļā varēs sadarboties ar donoriem, – par to bija vienisprātis mediķi un amatpersonas, svinīgi vispirms pārgriežot Asins sagatavošanas nodaļas simbolisko atklāšanas lenti, bet pēc mirkļa jau tika atklātas arī slimnīcas Laboratorijas jaunās telpas. Jāņa Līgata foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru