Šonedēļ – «Atvērtās dienas laukos»

- 9.Jūnijs, 2021
Ekonomika
Laikrakstā

Latvijas Lauku tūrisma asociācija «Lauku ceļotājs» un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra šonedēļ aicina uz pasākumu «Atvērtās dienas laukos 2021».

Latvijas Lauku tūrisma asociācijas «Lauku ceļotājs» prezidente Asnāte Ziemele par gaidāmo pasākumu: «Tradicionālais Latvijas apceļošanas un iepazīšanas pasākums «Atvērtās dienas laukos» arī šogad aicina brīvdienās nepalikt pilsētā un doties ciemos pie lauku uzņēmējiem. Šogad pasākuma laiks ir pagarināts – tas noritēs četras dienas, no ceturtdienas, 10. jūnija, līdz svētdienai, 13. jūnijam. 

Viesos gaida vairāk nekā 240 lauku tūrisma uzņēmēji – naktsmītnes, amatnieki, pirtnieki, pārtikas ražotāji, biškopji, stādu audzētāji, lielās lauku saimniecības, pilis un muižas, lauku krodziņi, kā arī restorāni, dabas takas un daudzi citi.

LAIPNI LŪGTI. Biedrības «Oleru muiža» valdes priekšsēdētāja Ieva Zemīte pasākuma «Atvērtās dienas laukos» apmeklētājus iepazīstinās ar muižas ainavu dārzu. Muižas dienvidu terasē varēs nobaudīt kafiju un kūku. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru