Stādaudzētavai 7 rozes – septiņpadsmitais pavasaris

- 14.Maijs, 2021
Mājā un sētā
Laikrakstā

Atverot valmieriešu Murīsu ģimenes uzņēmuma mājaslapu www.7rozes.lv, tajā vispirms uzrunā stādaudzētavas moto: «Lai mūsu augu skaistums vairo jūsu prieku un izdaiļo mūsu Latviju!»

Uz vecāku ieliktajiem pamatiem – jauns uzņēmums

Par darbīgo Murīsu ģimeni no Austrumu ielas «Liesmā» rakstīts ne reizi vien, jo arvien tam bijis pamatots iemesls. Tā ir arī šoreiz, jo Valmieras tirgū, kur ģimenes produkcijas realizācijai iegādāta tirdzniecības vieta, nevar nepamanīt, ka šopavasar ir ievērojami dažādojies stādaudzētavas sortiments. Tātad – attīstība! Par to arī notika mūsu saruna ar populārā stādu plača saimniekiem un uzņēmuma īpašniekiem INGUSU un INESI MURĪSIEM.

Kad ar abiem saskaņojam intervijai piemērotāko laiku, uzzinām, ka nedēļas pirmās trīs dienas vismaz līdz pēcpusdienai viņiem paiet, pakojot klientu pasūtītos stādus, kuri ar pakomāta starpniecību aizceļo pa visu Latviju un arī pie uzticamākajiem klientiem Igaunijā. Nekas cits neatliekot, kā vien sekot laikam līdzi, jo pandēmijas ierobežojumu dēļ popularitāti ieguvusī interneta komercija ejot tikai plašumā. Saim­nieki neslēpj, ka stādu audzētājiem tā esot papildu slodze un arī izmaksas, bet: «Katra pozitīva atsauksme pēc paku saņemšanas ir šo rūpju vērta!»

TANDĒMS. Inguss un Inese starp saviem galvenajiem rūpju augiem – rozēm. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru