Starpfinišs Rūpniecības un eksporta parkā

- 17.Janvāris, 2023
Laikrakstā

Pērnā gada nogalē Valmierā noslēdzās pirmais no diviem projektiem industriālās teritorijas izveidē bijušā gaļas kombināta teritorijā, ko tagad sauc par Rūpniecības un eksporta parku. Finišējis Eiropas reģionālās attīstības fonda (ERAF) projekts Industriālo teritoriju attīstība Valmierā – 1. kārta.

Šis projekts tika īstenots ar ERAF finansiālu atbalstu. Projekta kopējās izmaksas ir 3993298,84 eiro, no tām 3029620,50 eiro ir ERAF finansējums. Projekta Industriālo teritoriju attīstība Valmierā – 1. kārta rezultātā līdz 2023. gadam Rūpniecības un eksporta parkā paredzēts piesaistīt komersantu nefinanšu investīcijas vismaz 2450000 eiro vērtībā, kā arī izveidot vismaz 55 jaunas darbavietas.

Sākotnēji projektā bija paredzēta īpašumu Rūpniecības ielā 1 un Dzelzceļa ielā 9 sakārtošana, kā arī Dzelzceļa ielas pārbūve, Eksporta ielas un laukumu izbūve. Būvniecības iepirkuma rezultātā ietaupītie līdzekļi tika izmantoti, projektā iekļaujot arī Zāļu ielas pārbūvi posmā no Rūpniecības ielas līdz Lodes ielai 1A, tādējādi papildus uzlabojot piekļuvi revitalizētajai rūpnieciskajai teritorijai.

ZĀĻU IELĀ PALIELA ROSĪBA. Blakus jaunuzbūvētajai Zāļu ielai (no jaunās Eksporta ielas virzienā uz Rūpniecības ielu) patlaban turpinās iesāktās aktivitātes, te redzamas gan zāģbaļķu krautnes, gan dažādas tehnikas vienības. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru