Svētku dienas priekšpusdienā

- 7.Jūnijs, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Pagājušajā piektdienā Naukšēnu novada vidusskolā ar izcilnieku godināšanu tika noslēgts 2018./2019. mācību gads. Kāds tas bijis skolas audzēkņiem un pedagogiem, stāsta Naukšēnu novada vidusskolas direktores vietniece izglītības jomā INGRĪDA BĒRZIŅA:

«Mācību gadu noslēdzot, tiek savilkti visi rādītāji – labie un arī ne tik labie, bet parasti tādās svētku reizēs, kāda ir pēdējā skolas diena, tiek runāts par labajiem. Zelta liecības šogad saņems 18 skolēni, kuru vidējā atzīme līdz 7. klasei ir vismaz 8,5 balles, bet no septītās uz augšu – 8,0 pēc 10 ballu sistēmas. Ir mums arī lieli rekordisti, kurus atbalsta Akronas īpašnieks Gundars Bergs, dodot prēmiju četriem labākajiem vidējās atzīmes saņēmējiem. Vidusskolas grupā tas būs Ilmārs Duncis ar vidējo atzīmi 8,7, vidējā grupā – Una Salmiņa ar vidējo atzīmi 8,9, Loreta Bērziņa ar 9,5 un Tālis Ozols ar 9,1. Visi šie četri skolēni arī vairāk vai mazāk sekmīgi piedalījušies mācību olimpiādēs, dažādos konkursos un sporta sacensībās, piemēram, Loreta un Ilmārs tiks arī pie sporta balvām.

Vislabākā klase skolā ir piektā, kurai vidējā atzīme ir 7,7, par ko motivācijas balvā tiks pasniegta pilna tūta ar šokolādēm. 5. klasē, kuras audzinātāja ir Ginta Ganševska, mācās 16 skolēni.

NAUKŠĒNU NOVADA VIDUSSKOLAS PEDAGOGI, kuri palīdzējuši skolēniem gūt panākumus. Noras Kārkliņas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru