Svētku koncerti – "Facebook" tiešraidē

- 3.Decembris, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Šogad Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienai veltītais svinīgais sarīkojums 17. novembrī tika pārraidīts Facebook video tiešraidē no Sēļu muižas: muzikāla saruna ar Muzikālā teātra aktieri, režisoru, vokālo pedagogu Edgaru Kramiņu «Mums šajā Tēvzemē jāpiedzimst, jāpaliek...».

INĀRA BLŪMA, Sēļu pagasta tautas nama vadītāja, par notikušo tiešraidi: «Muzikālās sarunas laikā par mums, valsti, tautas dvēseli un mūžam snaudošo nacionālo pašapziņu Edgars Kramiņš retrospektīvi dalījās ar Ausekļa, Ruģēna, Brigaderes, Poruka, Raiņa un mūsdienu autoru domām, skanot latviešu tautas dziesmu un paša sacerēto dziesmu melodijām. Vai jūtam pārvērtības sevī? Vai jūtam savas dvēseles spēku un spozmi? Edgars Kramiņš uzskata, ka tie ir jautājumi, uz kuriem atbildi nepieciešams meklēt ikvienam no mums, arī valsts svētku priekšvakarā.

Mūsu iespējas ir limitētas – šī nav televīzija. Manuprāt, svarīgi ir tas, ka šis pasākums tomēr notika, lai gan citādā formātā, un svētku sajūtu šoreiz katrs varēja baudīt savās mājās. Protams, šis laiks uzliek daudz papildu pienākumu, jo ir jādomā, kā to īstenot. 17. novembra svinīgais sarīkojums bija iecerēts pilnīgi citādi.

JANA BULIŅA ar viņas un Ināras kopīgi veidotajiem Ziemassvētku dekoriem pie Sēļu muižas. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru